Wpis z mikrobloga

@ErikSkurveson: nie chodzi mi o to. Po prostu śmieszy mnie ze płaci się tyle kasy za wiedzę która zmieścił byś w paru zdaniach xD Reszta to tez prawda, mi zawsze pomagało ćwiczenie. Wtedy zawsze byłem wyładowany, negatywne emocje nie występowały a zmiana ludzi w sumie nic nie daje. Większość ludzi jest spoko tylko jak jesteś #!$%@? to się boisz samego siebie.
@hyperballad: wiec podaj argumenty. Miej swoje zdanie, zacznij sam analizować wszystko i broń własnego zdania. Potem wszystko samo przyjdzie z czasem. Najważniejsze jest myślenie samodzielne. zaczynasz wszystko ogarniać. Bardzo dużo osób nie myśli tak jak powinno się myślec. Chyba nawet Adam Mickiewicz miał to samo na myśli mówiąc ze mądrość sam z siebie musisz wydobyć.
@Hajsflota to co mówisz zalatuje bardziej jakimś kołczingiem ( ), i pewnie każda osoba, która podjęła się terapii próbowała zrobić dokładnie to, co opisałeś
Przecież w przypadku depresji, nerwicy, zespole stresu pourazowego terapia jest skuteczna. Powodzenia, jeśli ktoś myśli, że np. osoba z syndromem dda z dnia na dzień zacznie funkcjonować jakby nigdy nie wychowywała się w patologii i np. będzie bez większych problemów wchodzić w