Wpis z mikrobloga

Tak tylko uprzedzę, że część osób może mieć obecnie problem z przejściem na kolejne strony w gorących. Uspokajam, tak nie zostanie, to chwilowy problem nad którym już pracujemy. Nie denerwujcie się, nie panikujcie - jeszcze dziś oddamy Wam Wasze gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#wykop #ogloszenie
  • 90
  • Odpowiedz
No nie mówcie, że naprawiacie gorące ze względu na polarność jednego tagu i narzekań innych co to mają go na czarnej a system nie pokazuje w zamian mniej atencyjce wpisy xD


@WuDwaKa: Ja nie mam daniela na czarnej a nie moge w goracych przejsc na druga strone, bo nawet nie ma tej opcji i to naprawiaja :P
  • Odpowiedz
ogladadz #danielmagical


@Oscar_Goldman: Nie oglądam. Wkręciłam się ostatnio w Thirteen Reasons Why a równocześnie ogarniam kolejny sezon Better Call Saul i muszę zdążyć przed nowym House of Cards. W dodatku mam jeszcze do nadrobienia kilka książek, w tym Narratologię, która kilka dni temu miała swoją premierę, dlatego na oglądanie toruńskiego big brothera na szczęście brakuje mi czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Na Mikro mówi się, że Wasz grafik pracuje w pocie czoła nad górną belką na święta


@quiksilver: Belka na święta już dawno gotowa, teraz pracuje nad kilkoma zmianami w widoku tagu. Chyba się Wam spodoba, mam nadzieję :-)
  • Odpowiedz
A teraz opowiedzcie co u Was, jak idą Wam przygotowania do świąt? :-))


@a__s: Do dupy. Baranka według biblii trzeba składać żywcem w ofierze a mój to już się dawno przekręcił :(
  • Odpowiedz
Belka na święta już dawno gotowa, teraz pracuje nad kilkoma zmianami w widoku tagu. Chyba się Wam spodoba, mam nadzieję :-)


@a__s: żeby się nie przepracował ten wasz grafik ;)
  • Odpowiedz
Goracych nie ma od paru dni bo magiczny daniel to zrobili jedna strone goracych i przeciez dziala


@psyc_ho: Proste rozwiązania są dobre, bo są dobre i proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz