Wpis z mikrobloga

#tvn #dziendobrytvn #ddtvn #boldupy ##!$%@? #zalesie #gownowpis Ja #!$%@?ę jak mnie już ta stacja #!$%@?. Jednak mieć wolne w środku tygodnia to nie jest fajny temat. Żona ogląda zazwyczaj TVN rano. Co trafię na ten rak na śniadanie to tylko poziom mojego zażenowania i #!$%@? rośnie. Co chwila jakieś lewusy, wykręty, homo-#!$%@?. Serio czy ja jestem taki nietolerancyjny, tylko mnie to #!$%@?? Jakieś dredziarze, wegezjeby, wdupolubni, zawsze jakieś " ciekawe persony" dwa dni temu czy wczoraj, już nie kojarzę jakiś, typ pomalowany na zielono w konarze drzewa #!$%@? eko-rapy...geje jęczą, że nie mogą za wiele. Już wspomniani dredziarze z dziećmi co gotują... Typ z fryzem na " krysznowca" jego wspaniałą żona z kablami na głowie.. w duchu robiłem zakłady sam ze sobą czy będzie choć gram mięsa.. wygrałem, bo obstawiałem, że nie.. Content tego programu, nawet jak na telewizję śniadaniową jest #!$%@?. Nasuwa się pytanie kto w ogóle jest odpowiedzialny za zapraszanie tych wspaniałych, różnorodnych, ciekawych, kolorowych poglądowo ludzi i co za tym idzie tę propagandę poprawną politycznie na każdym kroku?!?! Oglądam to serio sporadycznie ale za każdym razem #!$%@? mnie tak samo, a nawet bardziej.
  • 4
@RaV_Oyabun no niby tak, ale włączasz tv dziecku z bajkami, czasem na Discovery coś obejrzy się. Na tv w ciągu tygodnia nie mam czasu. Wychodzę o 5,6 a wracam na 19sta. Mając tv mimowolnie i tak coś obejrzysz... Ale to ddtv to jest pogrom o.O