Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: ja #!$%@? kwiecień 11 roku 2017, a oni wciąż się zastanawiają kto jest premierem. Wiesz co to jest szacunek, do osoby która Cię wykreowała i prowadziła przez życie? Wyjdziesz z piwnicy to może wtedy zrozumiesz. Nie nie jestem wyborca PiSu
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Duda i Szydło nie istnieliby bez Jarka, są w aktualnej pozycji tylko dlatego, że prezes tak chciał. Równie dobrze mógł posadzić na fotel premiera innego piona. Więc zupełnie się nie dziwię, że taka hierarchia obowiązuje.
  • Odpowiedz
"Możecie mnie lekceważyć, możecie mnie nazywać marionetką. Przez te kilkanaście miesięcy obrażaliście mnie i poniżaliście, nie potrafiliście się powstrzymać nawet wtedy, kiedy byłam poszkodowana w wypadku i kiedy byłam w szpitalu, kpiliście z tego, ale to pokazuje waszą klasę i jakimi jesteście ludźmi. Ja nie wstydzę się tego, że jestem Polką i katoliczką, zawsze będę (to) powtarzać."
xD
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning
Co za bzdura, dorabianie filozofii do zwyklego ludzkiego zachowania. Może mial krzyknąć, aby usłyszała go w tłumie i do niego podeszła? Nie wiesz, ze wszyscy najwyzej postawieni politycy maja swoich doradcow oraz osoby ktore podpowiadaja jak sie w danej sytuacji zachowac/ustawic? Tutaj widocznie cos nie zagralo, na co Jarek zareagował.
  • Odpowiedz
@aneti894: Jak Szydło kiedyś uklęknie przed Kaczyńskim, to powiesz, że jej w kolanie coś strzyknęło xD Ja nie wiem, czy Ty zakłamujesz rzeczywistość dla innych, czy dla samej siebie?
  • Odpowiedz