Wpis z mikrobloga

Tekst pisany lekkim językiem, ale z troszkę innym opisem rzeczywistości niż to co można znaleźć na wykopie. Szczególnie polecam #4konserwy

"Wczoraj pierwszy raz oznaczyłam się na Facebooku jako „bezpieczna w mieście Sztokholm”. Moi „ciapaci” znajomi dzwonili i wysyłali mi wiadomości, pytali gdzie jestem, jak mi pomóc. Moi „ciapaci” współpracownicy wyszli ze mną z pracy i szukaliśmy bliskich nam osób. „Ciapaci” proponowali nam ciepłe kanapki i wodę, gdy utknęliśmy między blokadami policji. „Ciapci” znajomi pracowali w Ahlens, zaatakowanym centrum handlowym. Tych „ciapatych” próbowałam odebrać stamtąd i uspokoić.

Wieczorem, przerażona całą sytuacją, poszłam odwiedzić „ciapatego” przyjaciela. Mieszka stację metra dalej, metro jednak nieczynne. Ale dnia takiego, jak ten, nawet jak masz bardzo twardą dupę, to chcesz, żeby ktoś Cię przytulił. Powiedział „już po wszystkim”.

Spacerowałam więc terrorystycznym Sztokholmem o 22, wracałam samotnie do domu o 3 nad ranem. Wracałam życzliwym i spokojnym Sztokholmem. Gdzie „ciapaty” taksówkarz zapytał, czy mnie nie podwieźć, nie muszę płacić, ale żebym sama się nie włóczyła.

Ale ja się będę włóczyć. Bo sama jestem ciapata. Jestem imigrantką, ale mogę to ukryć ryjem białego człowieka. Mój biały ryj ukrywa, że przyjechałam tu, jak każdy, z #!$%@? kraju za lepszym życiem."

Całość:
http://hakierka.pl/2017/04/09/ciapata/

#neuropa #islam #imigranci #szwecja #bekazprawakow
  • 4
@Clefairy: Ludzie widzą zamachy, widzą efekty i są przerażeni. NIe każdy ma kontakt z obcokrajowcami, nie każdy da wiarę historii z internetu. Efekt jest taki, że ludzie się boją i jeśli coś się nie zmieni w sprawie imigracji, to uważam, że ten strach jest zasadny. Jeśli nie jest to bajt, chętnie usłyszę co masz do powiedzenia.
@Clefairy

Wartość dowodowa tego bełkotliwego, jałowego i słabo spointowanego tekstu jest taka sama jak prawackich straszydeł o rychłym upadku Europy i najeździe muzułmanów - czyli zerowa.

Dla każdej tezy typu: "Muzułmanie są super", albo "Muzułmanie niszczą Europę" można dobrać cherry-pickingiem 1000 anegdotycznych dowodów potwierdzających albo obalających.

Niestety, nic to nie wnosi do sprawy.