Wpis z mikrobloga

@WolverinePL: Czemu zawsze musimy przodować w najgorszych rankingach w Polsce...
Chociaż z drugiej strony dla kogoś zza granicy może to wyglądać, że typowy Polak/Polka są w stanie samotnie wychować dziecko - istny dobrobyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WolverinePL: O widzę, że w czymś dogoniliśmy Francję ( ͡° ͜ʖ ͡°)Szkoda tylko, że chodzi o jej zamorskie departamenty, ale przynajmniej nie jesteśmy sto lat za murzynami
Dziwne, to oznaczałoby, że co najmniej co piąta osoba którą znałaś za dzieciaka wychowywała się bez jednego rodzica. Idę o zakład, że zastosowali jakąś gównianą metodę tworzenia tej statystyki i stąd takie dziwadło.


@wjtk123: ja znałem bardzo wielu, miałem trochę patologii na podwórku więc oni w dużej części, ale i gdzie indziej nie brakowało.
@LopataDoSniegu: @Atexor: @x-ray: @mateo_olsztyn: @rzet: @Makila: Poszperałem trochę i ta mapka nie pokazuje % rodziców, którzy samotnie wychowują dzieci, tylko % osób, które mają dzieci, ale nie są w związku.

Czyli, np.

Facet 40 lat i kobieta 40 lat, którzy mają 20 letniego syna, ale są po rozwodzie są zaliczani do tej statystyki. Dziecka raczej już nie wychowują

Kobieta, która ma 75 lat i której zmarł