Wpis z mikrobloga

@ColonelSanders: to nie chodzi o wyszukiwarke (www.wykop.pl/szukaj) tylko o wyszukiwarke duplikatow. Jej najslabszym ogniwem jest czlowiek, ktory ignoruje liste znalezionych linkow, bo mysli, ze moze jemu uda sie wejsc na glowna...
  • Odpowiedz
@maciejkiner: porównaj proszę wynik "szesciumuzyczniewspanialych" z wykopszukarki (2 wpisy) i googli. :]

Dodatkowo temat szukania duplikatów przy dodawaniu znalezisk - odwieczna bolączka użytkowników.

Należy się 6,40 płatne w browarach. ;p
  • Odpowiedz
@maciejkiner: no ta od duplikatów też nie działa :( ale jeśli link jest w 3/4 taki sam a ma tylko dopisek &s2=213fas czyli linkuje do drugiej strony artykułu to jak byk powinno wyskoczyć, że ten artykuł już jest na wykopie
  • Odpowiedz
@JesterRaiin: nie wiem jak Tobie, ale mi google znajduja dla tego hasla 66 wynikow z ktorych kazdy prowadzi do tych samych wpisow tylko, ze na rozny sposob (na profilach, na mikroblogu, bezposrednio do wpisu) - to chyba dobrze, ze my nie pokazujemy tego w taki sposob.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: chodzi o rozróżnianie wielkości liter. Google to olewa więc łatwiej coś znaleźć. Wykopowa wyszukiwarka jest za to mniej "elastyczna" i trzeba się wstrzelić w odpowiednią frazę, żeby ją znaleźć.

No i to też dziwne, żeby ten sam tag napisany z dużej litery oznaczał co innego.
  • Odpowiedz
@ColonelSanders: a powiedz mi skad skrypt ma wiedziec, ze to druga strona tego samego artykulu, a nie np identyfikator innego artykulu w tym samym serwisie? Nie jestesmy w stanie dla kazdego z serwisow przygotowac wzorcow URL (mamy takie cos tylko dla Youtube, zeby rozpoznawal film po jego ID w urlu, a nie po calym URLu).

@rozszpunka: co to za przegladarka?
  • Odpowiedz
@maciejkiner: No nie wydaje mi się rozsądne zawężanie wyników wyszukiwania do absolutnego minimum wskazującego na w sumie trudno powiedzieć co. Tag jest w użyciu niemalże każdego dnia, ale według Wykopu pojawił się tylko 2x ?
  • Odpowiedz