Wpis z mikrobloga

XDDDD Myślałem, że opowieści o upośledzonej moderacji są nieco (ale tylko nieco) przesadzone, lecz to co się dzisiaj odwaliło przechodzi wszelkie pojęcie:
1. użytkownik @safehouse pisze w komentarzu, że żałuje, że antifa ma czelność nazywać się anarchistami. Nazywa przy tym jej członków śmieciem ludzkim.
2. moderacja usuwa ten komentarz.
3. chcąc się upewnić, że dobrze rozumiem sytuację piszę do @safehouse na mirko.
4. picrel
5. ????????
@Moderacja, macie wy w ogóle rozum i godność człowieka? W którym konkretnie miejscu widać tu "nienawiść lub p-----c"?
Czy mam rozumieć, że nazwanie zadymiarskiej organizacji zadymiarzami jest na tym serwisie niedozwolone?

#moderacjacontent #moderacja #wykop i może troszeczkę #afera
B.....n - XDDDD Myślałem, że opowieści o upośledzonej moderacji są nieco (ale tylko n...

źródło: comment_ak5gAT42UVZghWKb0huM9Feo1eGUWHbJ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Batoon: Usunięte poprawnie na podstawie punktu 5.3.c regulaminu serwisu. Moderujemy tego typu treści i nie tolerujemy określaniem innych "śmieć ludzki". To określenie jest często używane w celu obrażania imigrantów, kibiców czy ludzi innego wyznania. Kolejny taki komentarz może zakończyć się blokadą konta.
  • Odpowiedz
@Batoon: Ostatnio nazwałem typa śmieciem ludzkim, bo popierał aborcje z byle jakich powodów, a @Moderacja bezpodstawnie usunęła zarówno mój komentarz, jak i odwołanie od tamtej decyzji. Co to w ogóle ma znaczyć?
  • Odpowiedz
@Batoon: o korde ale beka.

Ludzkość powinna przejść na zdecentralizowane środki komunikacji, a nie jakiś portale gdzie jeden janusz biznesu zatrudnia zgrają debili i oni niszczą komunikację setkom tysięcy ludzi - przecież to aż śmieszne.
  • Odpowiedz