Wpis z mikrobloga

Skończyłem wczoraj fut champions na goldzie 2 co uważam za dramat z mojej strony, ale ja nie o tym. Nie sądzicie, że 40 meczów to jest gruba przesada? Nie jest fizycznie możliwe zagrać 40 meczów na pełnym skupieniu prowadząc jakiekolwiek życie towarzyskie albo pracując w weekendy i grając tylko wieczorami. Przez pierwsze 20 meczów szedłem spokojnie na elitę, prognozę miałem elite1 ale realistycznie liczyłem na elite2-3. Ale potem jak musiałem grać mecz za meczem bo gonił mnie czas to przegrywałem mecz za meczem. Nie bede narzekał na otw mane który sam wygrywa przeciwnikom mecze jak puści dzidę po skrzydle, bo wiem ze 3/4 przegranych meczów przegrałem ze swojej winy bo popełniałem głupie błędy. Po prostu uważam ze w 18 EA powinni zredukować ilość meczów do max 25-30. Co myślicie?
#fifa17 #fut
  • 16
@kett47: Doliczmy do tego chociaż 15 min przerwy co godzinę czyli jakieś 4 spotkania na godzinę o ile nie będzie lagów itp. to wychodzi jakieś 12h i 30 min.
@kett47 40 jest grubą przesadą dla normalnych graczy, jednakże jest druga strona medalu gdyż co weekend multum graczy rozgrywa te 40 spotkań, więc patrząc od strony EA jest ok. EA ilość spotkań tłumaczy dużą ilością graczy na konsolach przez co w przypadku np 25 spotkań nie dałoby rady rzetelnie wyłonić najlepszych tj. Top 100 i najlepszych regionalnie gdyż zbyt wielu graczy miałoby bilans 25-0.
@huncik: @splndid: @krojcol: A gdyby zrobili podział FUT Champions na konsolach o ile byłaby taka możliwość? Czyli np. rozgrywacie eliminacje, dostajecie kwalifikację i przed wami staje wybór czy chcecie rozegrać 25 meczy i gorsze nagrody a 40 meczy i lepsze nagrody - myślę że mogłoby to mieć sens
@avers91: to prawda, ja nie wiem jak to rozwiązać, ale tez nie ja pracuje w EA i nie jestem za to odpowiedzialny ( ͡° ͜ʖ ͡°) mysle ze koło 30 meczów byłoby odpowiednie, a jesli chcą zwiększyć poziom to bardziej rygorystyczne eliminacje chyba by to rozwiązały, bo aktualnie to nie trzeba jakiegoś wielkiego poziomu żeby sie zakwalifikować. No i jak to w Fifie, dużo polega na szczęściu
@RexRX: całkiem ok pomysł, można by zrobić cos w stylu dwóch lig, 2 Iga jest dla casualowych graczy takich jak my, z nieco gorszymi nagrodami, a 1 liga jest dla prosów youtuberow którzy graja po te 40 meczów
@kett47: Pomysł fajny dałem ale znając EA, nie zrobią takiego czegoś bo to dla nich będzie za trudne, albo to albo tamto. Znaleźli by jakąkolwiek wymówkę np. nasze serwery tego by nie uciągły
@kett47 Jak dla mnie to optymalna by była liga tygodniowa zamiast weekendowej, wtedy mogłoby być nawet 50 spotkań i byłoby to do wykonania. Taka liga byłaby raz w miesiącu i powiedzmy w czerwcu byłby turniej finałowy do którego można byłoby się zakwalifikować wyłącznie z poprzednich lig i który by wyłonił #1 danej edycji. Wiem że to raczej niewykonalne ale cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na swoim przykładzie wiem
@avers91: liga tygodniowa byłaby chyba najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza, ze w tygodniu kompletnie nic sie nie dzieje, sezony w fut to jest żart. 15k za wygranie 1 ligi to jest jakaś parodia
@kett47: na PC jest zbyt malo graczy aby grac 40 spotkan po za tym 25 spotkan to zbyt malo do wylonienia elity ktora jest zapraszana na turnieje a na PC i tak nie ma mistrzostw wiec moze te 25 zostac. Nie rozumiem po co by tworzyc 2 ligi ? Jak nie masz czasu lub Ci sie nie chce grac tylu spotkan to trudno zagrasz ile zagrasz (dostajac za to odpowiednie nagrody)