Wpis z mikrobloga

to jest #!$%@? szczyt
brak mi #!$%@? słów
jak można notorycznie #!$%@?Ć swoim OKRESEM pół #!$%@? łazienki
#!$%@? półki, muszla, klapa, umywalka nawet #!$%@? biednej pralce się dostało
dorosła #!$%@? #!$%@? 20 kilka lat
co ona #!$%@? rzuca tymi tamponami po łazience
to jest tak obleśne, że aż się rzygać chce
nie wspomnę o pozostawianiu zużytych tamponów czy podpasek na widoku
no jakbym mógł to bym w mordę dał
zero rigczu zero czegokolwiek

ale się #!$%@?łem
czas coś z tym zrobić

a dla #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow uważajcie chłopaki na takie obleśne pindy, niestety wszystko wychodzi w praniu czyli po wspólnym zamieszkaniu (współczuję jej niebieskiemu bardzo mocno, on jeszcze nie wie)

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #oblech ##!$%@? #wspolokatorka #brakrozumuigodnosciczlowieka
  • 27
  • Odpowiedz
@Samol94: miałem podobnie ze współlokatorką w czasie studiów. Raz, ze syfiara straszna i w kuchni, dopóki nie użyła ostatniego czystego kubka, w zlewie rosła stert naczyń, dwa podobne #!$%@?ństwo #!$%@?ła w czasie okresu. Pomogło, kiedy po wejściu do łazienki zawołałem na całe mieszkanie "OOO Justyna, widzę że ciocia przyjechała", ta wylatuje i
-WTF? jaka ciocia?
-No w czerwonym mercedesie, zobacz jak nam łazienkę #!$%@?ła
-yyy. zamnknij sie debilu, musisz się tak
  • Odpowiedz
czas coś z tym zrobić


@Samol94: zwróć uwagę kulturalnie i na boku. Jak nie pomoże, to zwróć uwagę głośno. Jak dalej nie pomoże, to #!$%@? konsekwentnie, najlepiej przy świadkach.
  • Odpowiedz
@Makila nigdy nie bylas w publicznej damskiej toalecie? Drzwi, klamki, ścianki... Wszędzie juz #!$%@? krew widziałam. Ja nie wiem jak można być takim syfiarzem ale najwidoczniej jest ich dużo :(
  • Odpowiedz
@chixi: No jakoś właśnie nie miałam okazji widzieć takich rzeczy. Za to wczoraj mogłam podziwiać jak ktoś ładnie ususzył sobie gila na drzwiach, akurat na wysokości wzroku.
  • Odpowiedz