Wpis z mikrobloga

@PAT0S: łotr jest popularny, sam go robiłem, z 20ranku spokojnie przemkniesz do 10tki bez problemu. Ale slyszalem, że warrior też gniecie, sam chce go zrobić, ale pył już tylko został na 1 talię i czekam na ustabilizowanie mety. Quest rogal jest pewny imo, mozna kombinowac z wersją aggro i wersją midrange, do tego miracle rogala mozesz nowego robić.
@PAT0S musisz dać na stół 10 murloków (tokeny się wliczają) w nagrodę dostajesz murloka za 5 many 8/8 który wypełnia twoją rękę losowymi murlokami
@z0nic: @PAT0S: quest rogal jest fajny ale mocno losowy + meta z aggro wojem, aggro szamanem i hunterem potrafi cie zabic zanim zrobisz questa ktory niestety wymaga kilku tur niczego, fajne jak wszyscy robili questy zaraz po premierze, ale teraz wpada mid hunter i jak chcesz przez 3 tury robic questa to powodzenia, na rangach 5-1 widac ze rogale przesuwaja sie spowrotem do miracle z aukcjonerem, edvinem, roslinkami itp

ogolnie
@3mortis: mam dokladnie to samo z tych paru gier. Glück albo przegrana. Ogolnie sie ciesze bo to cos nowego dla mnie, a jak sie uda to jest efektownie.
Mam jeszcze quest dla priesta, ale brak mi dobrych kart pod to.
Ogolem gram 1.5 miesiaca i cos tam mam bo duzo kasy #!$%@?. Ale kazahan spylilem bo bylem newbie i nie ogarnalem ze to idzie do wild za rok dopiero.

Ps. Gdzie
@PAT0S:

do maga po 7 dubli


jak masz duble to pyłuj, max 2 katy w decku wiec nawet w rogu w kolekcji amsz guzik do pylowania nadmiarowych

nawet mozesz przeleciez biblioteke i pylowac te karty ktorych masz np 2x zwykla + 2x zlota, bo gra tego nie podpowiada a ja i tak gram zlotymi jesli moge, jak nie lubisz zlotych to 1 zlota pylujesz i masz za to pylek na 1