Wpis z mikrobloga

@Kanken:
Kolejny sezon, w którym nikt nie docenia Kante tak jak na to zasługuje. Nie na wygraną, ale na szóstkę nikt go nie daje nawet ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kante, Hazard, Mane, Alli, Vertonghen, Lukaku. W rezerwie Kane i Sanchez. Wygrywa Hazard.
@Ragnarokk: Wszyscy doceniają Kante, ale z racji specyfiki wybierania zawodnika sezonu, gracze na jego pozycji rzadko są brani pod uwagę. Gadali nawet o tym w ostatnim odcinku English Breakfast. Kante gra bardzo dobry sezon, ale ostatecznie pozostanie w cieniu Hazarda i Costy jeśli chodzi o Chelsea.
@vinmcqueen No i ja sie temu sprzeciwiam. Wybieramy najlepszego zawodnika, czy najlepszego zawodnika ofensywnego? Rozumiem ze dla ciemnego ludu inaczej sie nie da, ale my jestesmy wykopmasterrace :)
@vinmcqueen: @Ragnarokk: XDD Kante jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale nie zasługuje na bycie najlepszym zawodnikiem w BPL. W zeszłym sezonie mógł wygrać, bo był w top3, ale w tym dobre mecze przeplata ze średnimi, a średnie ze słabymi, jest w tym sezonie kilku lepszych CMów w lidze.
@Kanken: Kante nie jest typowym CMem, żeby go do nich porównywać, myślę, że bardziej fair byłoby porównywanie z DMami, a tych raczej wielu lepszych od niego w tym sezonie nie ma, albo inaczej - żaden nie daje tyle co on. Myślę, że w 11tce sezonu na tej pozycji jest faworytem, gdybym miał go stawiać jako CMa z bardziej ofensywnymi zadaniami, to na pewno się znajdą lepsi.