Wpis z mikrobloga

@Mis__Koralgoll smak? chyba zapach. liquidy mogą być słodkie, gorzkie albo kwaśne. zapach zależy od ilości aromatów, składu bazy (woda, wódka, spirytus) sprawiają, że aromaty są lepiej wyczuwalne, smak z resztą też. gliceryna daje więcej pary i jest słodka. generalnie im żadszy liquid tym lepiej wyczuwalne aromaty, a im gęstszy tym większa chmura.
  • Odpowiedz
@kissandfly: a gdybym Ci powiedział, że na atomamizerze (Supreme) mam ze 3 razy tyle smaku (nie zapachu, pełnego smaku) niż na subtanku? Sporo tego co napisałeś nie jest do końca prawdą. Poza tym np woda w liquidzie nie jest już od dawna stosowana, bo strzela a spirytus powyżej 1-2 kropli na 10ml... no ma dosyć ciekawe działanie (ciekawe czy wiesz jakie) a nośnikiem smaku jest glikol propylenowy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mis__Koralgoll
Misiek,
Jak chcesz #!$%@?ć cummulusy jak lokomotywa to bier jakiegoś smoka #!$%@? i milion watuf i możesz szpanować w kiblu szkolnym.
Jeśli jesteś normalnym człowiekiem to kup sobie Aromamizer Supreme, walnij tam fused claptona w dualu; 50 - 60 watt i lecisz.
  • Odpowiedz
@Waspin u mnie powyżej 25W strzelają nawet liquidy bez wody jak źle ułożę watkę i jest za mokro. spirytusu czy wódki wystarczy 1 kropla na 10 ml. ilość wody zależy od ilości gliceryny, ja robię liquidy prawie wyłącznie na samej glicerynie (80-90%).
  • Odpowiedz
@kissandfly: ja jadę na supreme na 50W na Staggered, w sumie nie pamiętam, żeby coś mi bardzo strzelało (ostatni raz źle było na quad twisted od Tesli, ale to drut bez przyszłości). Za to zawsze mi fatalnie działają Fiber Freaksy. Mam jeszcze ze 4 paczki, ale to ślepa uliczka na mój gust. Wiele też zależy od parownika jeśli idzie o strzelanie, chyba Griffin był mocno przewalony.
  • Odpowiedz
@Sofa: nie wiem co chcesz od smoka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Posiadam model TFV8, grzałkę aktualnie zmieniłem na TFV6, 100W mocy, chmury spore, ale bez przesady, smak bardzo dobrze wyczuwalny..
  • Odpowiedz