Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie o trasę Białystok -> Warszawa (Lotnisko Chopina) czy tam odwrotnie. Rzeczywiście jest tak tragicznie pod względem czasowym + jakość drogi? Według Google Maps czas jazdy to 2h 40 minut, a wszyscy znajomi twierdzą że coś jest nie tak z tym czasem trasy i że nie ma szans dojechać w takim czasie, a raczej szykować sobie minimum 4h (co na trasę 210km jest fascynującym wynikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Byłbym wdzięczny za info jeśli ktoś ostatnio tak jechał, bo jadę na lotnisko i wolałbym być o czasie.
#bialystok #warszawa
  • 18
@BDJQP: jadę jutro o 7 rano. Teoretycznie właśnie o takiej godzinie w niedzielę korków być nie powinno, ale ponoć jest jakaś ogromna ilość remontów na tej trasie i nie ma absolutnie szans dojechać w czasie który wskazuje Google Maps, trzeba szykować niby +1h z tego co opowiadają znajomi.
@gobi12: Niestety mam - lot do Stanów, więc za dużo zachodu z kombinowaniem. Początkowo planowałem właśnie pociąg, ale ilość bagazy + kiepskie godziny (pociąg tylko o 5 rano by pasował, więc przed lotem do USA lepiej się więcej wyspać) to uniemożliwiają...
@drakerc: w październiku na trasie Białystok-Modlin w połowie drogi, w szczerym polu, zepsuł mi się PlusBus, a właśnie miałam tak wycyrklowane, by być jakąś godzinę-1,5 przed odlotem, by zdać bagaż ( ͡° ͜ʖ ͡°) na szczęście jakiś ogarnięty pan zamówił taksówkę i w 6 osób dojechaliśmy dosłownie na styk, ledwo zdążyłam na samolot ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo wszystko lepiej jechać ciut wcześniej
@sejwjor: Taki plan, mam w pogotowiu znajomego z Ostrołęki, gdyby coś się stało na trasie to pomoże żeby zdążyć, bo bilety niezmienialne i nieanulowywalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)