Wpis z mikrobloga

mirki mam mega problem z lapkiem, kilka sekund po uruchomieniu system sie zawiesza. Wywalilo mi dzis blue screena i od tego czasu jest zawiecha co reset. W trybie awaryjnym bez sieci dziala normalnie, w awaryjnym z siecia tez od razu zawiecha. Zrobilem czyszczenie adw, cclenerem, zrobilem tez przywracanie systemu do stanu sprzed kilku dni. Brak poprawy. Jak zdiagnozowac co to za dziadostwo. System to win7 pro. #komputery #probelm #windows
  • 8
@mor3nko:
Nie napisałeś, jaki błąd się pojawia więc zakładam, że nawet do tego etapu komputer nie dochodzi.
Wobec tego jeśli masz możliwość to pobierz program do diagnostyki komputera. Np Hiren's BootCD. Powinno ci to pomóc w diagnozie, jeśli problem dotyczy awarii sprzętu.
@Villden
@alWdIjJpz18nHw asus n53j, sprzet dbany regularnie czyszczony, ostatnio wymieniony dysk bo padl. Blue screen wyskoczyl tylko raz, zresetowalem kompa i od tego czasu zawiesza sie po 2-10 sekundach od zaladowania pulpitu. Tryb awaryjny dziala tylko bez sieci wiec ciezko bedzie mi cos pobrac, bede musial pobrac ten program na drugiego lapa i przerzucic pendrivem. Wiecej razy sie ten blue screen nie pokazuje. Za chwile mam sobotnich gosci wiec pewnie jutro do