Wpis z mikrobloga

Szukam pomocy w zakresie wybrania #radiosamochodowe #2din do mojej #honda acco VI. Czy ktoś montował u siebie takie cudo? Strasznie irytuje mnie podczepianie nawigacji/telefonu na szybę lub w kratkę. Szczególnie zależy mi na #android i płynności działania. Już wiem jak założyć w ramkę i podłączyć z systemem Bose w moim aucie. Pozostaje mi samo radyjo.

#audio #aliexpress

P.S. może ktoś miał takie acco jak moje z systemem Bose i próbował wymienić wzmacniacz na mocniejszy?
  • 9
  • Odpowiedz
@junoreactor: robiłem podobne poszukiwania do UFO, niestety zestawy z Androidem są drogie, a do tego dochodzi mierna jakość w/w produktów... Ciężko o sensowną wersję Androida, i rozsądne podzespoły. Generalnie odpuściłem i zainwestowałem w emulator zmieniarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tym że mi ogólnie zależało na transferowaniu muzyki bez nagrywania płyt z mp3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanuszProgramowania: no nie ma takiej możliwości. Nie pomyślałem o tym bo nie uznaję Yanosika - jako nawigacja jest bardzo słaby. Fajnie że potrafi informować o ruchu na ulicach tylko szkoda, że ma to nie mal zerowy wpływ na nawigowanie. nie jeżdżę wczorajszy, jeżdżę zgodnie z przepisami, samochód mam sprawy więc Miśki mi nie groźne i zawsze śmieję się z tych debili co to policji jak ognia unikają. Masz coś niesprawne to
  • Odpowiedz
@vlodek2532: to też prawda, jestem w podobnej sytuacji, ale mimo wszystko żeby przypadkiem się nie zagapić i nie pojechać te 20km/h więcej niż powinienem dla spokojności w dłuższych trasach, albo na trasach których nie znam włączam Yanosika, i szczerze mówiąc dupę mi to nie raz uratowało, bo stali np. w lesie gdzie zaczynał się teren zabudowany (Katowice <-> Kraków, południowym objazdem A4) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co
  • Odpowiedz
Moim zdaniem Ci co jeżdża z Yankiem to nie tylko unikaja policji ale też zależy im na szybszym wyjeździe z korków czy informacji o zmianach na drogach, remontach czy wypadkach bo Yanosik te wszystkie opcje ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czesto (zwłaszcza w ostatnim czasie) policja robiła akcje "uzupełniania dziury w budżecie" i perfidnie stali w niewidocznych miejsach i bez jakiejkolwiek tolerancji łapali wszystkich i wpisywali im mandaty
  • Odpowiedz