Wpis z mikrobloga

@bambosz69: używki na gwarancji idzie upolować za 700zł, karta jak najbardziej warta swojej ceny, zwłaszcza że oprócz wydajności ma bardzo dużą podatność na OC, czego nie mozna powiedziec o RXach, które na fabrycznych zgarach nie wyrabiają..
@Jestem_Tutaj: Fajnie że 1070 pozwala na luzie grać w Ultra.Za rok się sprzeda 1070 i zakupi 1080ti :) Czekają mnie lata płynnej rozgrywki na najwyższym poziomie,bez myślenia typu "za rok moja karta będzie wydajniejsza bo bla bla bla"
Tutaj nawet GTX 1060 3GB jest szybszy niż RX480 8GB a fanboje tak się spuszczali nad tym że 480 gniecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Majster_2: No ale na jakich sterach był robiony test np 1070? Bo róznica w obu testach spora.Tak można bez końca się przerzucać testami z różnych redakcji.Są ważniejsze rzeczy niż słupki w testach np. stabilność urządzenia.
Mi od 7 miesięcy ani razu nie zdarzył się żaden błąd,wywalenie z gry czy cokolwiek na 1070.Nie musiałem przy tym nic grzebać,zmiejszać napięcia itp a karte podkręciłem o 200Mhz na rdzeniu i +500Mhz na pamięciach.
Jak