Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki! Trochę #chwalesie ale zrobiłem swój pierwszy #tatuaz !
Projekt oraz dziaranie wykonane przez mojego kolegę, który ma swoje studio tatuażu we #wroclaw iu
Projekt przemyślany, prawie rok leżał i od 1 dnia jak go dostałem mi się podobał, a teraz gdy mam go na dłoni podoba mi się jeszcze bardziej. Może nie wszystkim podoba sie taki styl czy też dobór kolorów albo kolorowe tatuaże ale w czarno białym nie wyglądał tak żywo. Także z całego serca polecam Konrada z Black Death Studio Tattoo ! #wroclaw #tatuaze #fotografia
Crecha - Cześć Mireczki! Trochę #chwalesie ale zrobiłem swój pierwszy #tatuaz !
Proj...

źródło: comment_W7mDWXrCwWr06iom8PI7eJmsgwntKq0n.jpg

Pobierz
  • 34
@MiltonSquire: też się stresowałem trochę na początku. Na początku czułem jakbym sobie długopisem malował po skórze, taki lekki ból nic nadzwyczajnego. Bolało później ale też bez przesady w miejscach gdzie się kontury i pogrubiał je, więc leciał maszynką drugi raz po otwartej już ranie że tak powiem no i najbardziej bolało wypełnianiu tego kwadratu fioletowym i różowym, bo robił to inną maszynką z kilkoma igłami i 5-6 razy nakładał na całośc
@fazaone: No własne mi polecili bepanthen, ale w innym studiu mój kumpel robił i oni mu dali easy tattoo i mowi, ze przy pierwszej dziarze z bepanthenem goiło mu się 1,5 tyg a z easy tattoo 3 dni wiec zdecydowalem się na easy tatoo
@fazaone bepanthen, w alantanie zmienili skład jakiś czas temu i kilka osób ze znajomych skarżyło się że dodatkowo podrażnia, bepanthen też dłużej utrzymuje się na skórze
@Crecha Jeżeli kolega powiedział Ci że goił mu się tatuaż 3 dni to srogo ściemniał, ciało nie ma fizycznie takiej możliwości, 10 dni to jest minimum u zdrowego człowieka