Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki! Trochę #chwalesie ale zrobiłem swój pierwszy #tatuaz !
Projekt oraz dziaranie wykonane przez mojego kolegę, który ma swoje studio tatuażu we #wroclaw iu
Projekt przemyślany, prawie rok leżał i od 1 dnia jak go dostałem mi się podobał, a teraz gdy mam go na dłoni podoba mi się jeszcze bardziej. Może nie wszystkim podoba sie taki styl czy też dobór kolorów albo kolorowe tatuaże ale w czarno białym nie wyglądał tak żywo. Także z całego serca polecam Konrada z Black Death Studio Tattoo ! #wroclaw #tatuaze #fotografia
Crecha - Cześć Mireczki! Trochę #chwalesie ale zrobiłem swój pierwszy #tatuaz !
Proj...

źródło: comment_W7mDWXrCwWr06iom8PI7eJmsgwntKq0n.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Crecha bardzo fajny :)
Ja też pierwszy goilam easy tattoo, ale za dużo go nakładałam (na szczęście tatuaż się nie rozmył) i jak się skończył to bepanthenem, też spoko był. Alantanu już lepiej nie stosować, bo ma gorszy skład od jakiegoś czasu.
  • Odpowiedz
@NieNajgorzej: Jak mialem projekt to nie myślałem o tym, dopiero jak dogadałem termin to juz gdzieś tam 3 kolejne wykminiłem :D
@Lucius: chodziło mi o to, że z easy tattoo szybciej - mój bład :)
@Mortal84: haha pisałem późno w nocy i się jebnąłem :c
  • Odpowiedz
@Crecha: Jeśli chodzi o częstość to 3-4 razy dziennie więc git, ale kładłam za grubą warstwę (głównie przez to, że na barku - trudny dostęp i bolało), ma być naprawdę cieniutko. Uświadomiłam sobie, że chyba za grubo smaruję, jak mały easy tattoo skończył mi się chyba po tygodniu, a miał wystarczyć na całe gojenie. Mnie na szczęście nic się nie stało, ale może się zdarzyć, że tatuaż ma za mokro
  • Odpowiedz
Projekt przemyślany, prawie rok leżał i od 1 dnia jak go dostałem mi się podobał


@Crecha: nigdy nie ogarniałem mówieniem wszystkim że "tak, jasne spoko, byłem pewny na 100000%" to nic nie zmienia. Ja mam na sobie kilka kompletnych spontanów, w sensie był pomysł a reszta tzw freehand i nigdy jakoś mocno się nad żadnym nie zastanawiałem.

Ale niech się dobrze zagoi i dobrze prezentuje w przyszłości :)
  • Odpowiedz
@Asteroida: Tak dla zaspokojenia Twojej ciekawosci, od parwie 6 lat zajmuję się foto i video, zaczęło się od zwykłej zajawki i w tym momencie jest na etapie własnej firmy z czego się bardzo ciesze, bo nawet tato/babcia we mnie nie wierzyli:) Dzięki temu zwiedziłem trochę, poznałem wielu wspaniałych ludzi, przyjacioł, których mam juz długo długo czy od artystyów (polski/zagraniczny rap) po sportowców. Z polskimi mam kontakt bardzo dobry co jest
  • Odpowiedz