Wpis z mikrobloga

#afera #wykopgate
Dobra, bo się burdel robi - w skrócie.

1. Atencja różowa pisze, że Daniel to gówno
2. Ktos ja oskarża, że jest atencja
3. Ktoś wrzuca na źródełko Daniela linki 5 atencjuszki z wykopu. Tylko mordy plus imię nazwisko, Facebooku, insta
4. Bode manuje jak leci wszystko i wszystkich za wrzucenia na wikop
4. Ktoś rozpoznaje jedna jako mirabelke z showup.
5. Pojawiaja się mordki kolejnych różowych
6. Pojawia się video z showa na źródle daniela
7. Bany lecą jak tomahawki w Syrii
8. pojawia się showup innej mirabelki już kiedyś tostowany, ale zapomniany.
9. Inba
10. Afera wychodzi poza wykop
11. Ktoś wali jogurt na wydrukowane zdjęcie jednej atencji
12. Różowe w panice zmieniają prywatność profili na Facebooku.


  • 49
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Ja to w tym wszystkim nie potrafię zrozumieć dlaczego wykopki uwzięły się akurat na te bardziej znane Mirabele. Czemu nikt nie stalkuje Gruszki, Wuja albo Mariano?
O ile udostępnianie zdjęć tych, które na wikopie starają się być anonimowe może wzbudzać zainteresowanie, to tostowanie tego, co Mirabelki same tutaj wrzucają jest mało ciekawe. Hannahalla czy Ulubiona już dawno robiły #pokazmorde, a i tak znalazły się na mirkochanie.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: ja madżikala wywaliłem na czarną i nie widzę tego. Generalnie sprawa rozbija się o to że wykop to poważny biznes i nawet z tagami które można blokować niektórzy muszą kręcić gównoburzę.
  • Odpowiedz
@Cointreau: magicala wrzuciłam na czarną na drugi dzień po przejęciu gorących. Mnie to nie bawi, innych może tak, są przecież ludzie bez zainteresowań, którzy sensacji szukają w pierwszym lepszym patolu.
Ja też nie, ale my to my, a oni to oni.
  • Odpowiedz
@SweterWPaski: podzielilas wykop na my i oni.. niczym prezes .. tutaj my tam ZOMO... Ja chętnie śledzę i magicala i każda burze na wykopie, a do tego mam mnóstwo zainteresowan.. to że w życiu znajduje czas na nie i na bezwartościowy content nie czyni mnie gimbusem i stulejka walaca jogurt do mirabelki. Piszesz, że ty masz #!$%@?.. a jednak po Twoich wpisach śmiem twierdzić, że jednak boli bardzo ...

  • Odpowiedz
  • 1
@SweterWPaski tak jak do pierwszej części wpisu można się zgodzić lub nie to druga przypomina mi początek afery. Hurr durr ale jesteście #!$%@? durr. I nie twoich danych nie było. Śledzę dokładnie te aferę od początku i nie kojarzę cię.
  • Odpowiedz
Cała ta afera zaczyna przypominać podstawówkę gdzie chłopcy i dziewczynki się z zasady nie lubili. Wina leży po obu stronach ale obrywa się najbardziej stuleją piwniczakom za wrzucanie fotek. Weźcie wyłączcie najlepiej internety na parę godzin i ochłonijcie xD
  • Odpowiedz