Wpis z mikrobloga

Szanowni towarzysze niedoli, czy macie ochotę zagrać w tekstową grę na mikro ?

Zasady byłby dość proste, ale wszyscy musieliby się zgodzić na ich przestrzeganie, chciałoby się im poświęcić trochę czasu (powiedzmy godzinka dziennie) i musieliby umieć wczuć się w role + chcieć je odgrywać.

Co wy na to ?

#piszzwykopem
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ColonelSanders: Oczywiście na mikro.

@maciao: Bardzo zbliżone.

@FilipChG: Ja rozumiem i owszem, to jest możliwe. Ba, są specjalne aplikacje pod takie cuda (np virtual tabletop), ale z doświadczenia : czas rzeczywisty jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla albo malutkiej ilości graczy, albo systemów rpg z solidną mechaniką (rzuty, zasady rządzące akcjami itp, itd). Luźna forma - nawet mikro będzie niezwykle wymagające. Oczywiście dla Nadzorcy, nie
  • Odpowiedz
Przykład jaki to jest problem macie dokładnie tutaj - gdy odpisywałem byłem przy tekście @maciao:, w międzyczasie kilka nowych tekstów przybyło. W czasie rzeczywistym - nie do ogarnięcia. :D
  • Odpowiedz
@ColonelSanders: E tam, wątek by się uruchomiło gdzieś na jakimś zadupiu mikroblogu - wpisie sprzed roku, czy coś koło tego, a zieleninę czarnolistowało na bieżąco.

@FilipChG: Nie ucz lisa... ;p

@WOiOwnik: Niestety gra byłaby na zasadzie - albo jesteś gotowy pojawić się o konkretnej porze na jakąś godzinę, czy coś, albo mówi się trudno. Po 22ej to ja często gęsto zmęczony mocno już jestem i
  • Odpowiedz