Wpis z mikrobloga

@Laaq: Jest zajebista, nie kupuje gier w jakiś early aaccesach ani betach. To jest druga gra którą kupiłem pierwszą był Squad, które właśnie jest na głównej wykopu mimo iż ciagle jest w Alphie :) i nie żałuje, tuttaj też nie żaluje, gra się na prawde bardzo dobrze nie am gównio artylerii co napierddala przez cala mape od poczatku. Dywizje są fajnie zróżnicowane.
@Laaq: Twórcą jest francuski Eugene Systems, Paradox jest wydawcą
@Lisowczyk:
1. Grałeś w któryś Wargame? jak bardzo SD:N jest podobne do W:RD? Mikrozarządzanie jednostkami jest tak samo ważne jak tam?
2. Jak jest ze strukturą jednostek? Jaki to poziom dowodzenia: kompania, batalion, brygada?
3. Twoje jednostki mają jakąś lepszą sztuczną inteligencję (np: trzymają dystans do wrogich jednostek, wycofują się gdy atakuje przeciwnik z którym nie mogą walczyć itp), można im
@onlajf:

1) Grałem w European Escalation, nie za dużo może z 3h przegrałem nie wciąnęło mnie. Z jakieś 2 miesiąće temu ściągnąłem RD troszke sie zagrywając z kolegami. Gra z jednej strony jest uproszczona z drugiej strony b. dynamiczna, nie mamy już artylerii która #!$%@? zaraz po starcie w kluczowe punkty gdy wyjeżdżamy z bazy. Mirkozarządzanie ma mniejszy wpływ teraz, większy wpływ ma dobre rozstawienie jednostek w krzaczkach, wykorzystywanie terenu do
@Lisowczyk: Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) ale CoH 2 to solidny RTS z rozwiniętą społecznością graczy i rozgrywek sieciowych. Choć to tylko, wiadomo, RTS bez szczegółowego odwzorowania zasad prowadzenia operacji, to jednak bardzo przyjemny i grywalny.
@onlajf: ja nie podważam popularności CoH 2, ale dla mnie jest to taki sam "każual" jak CS albo Star Craft. Nie mój klimat niestety, spam gunwo jednostek i rush b.

3) Update, jednostki w stresie same się kryją, szukają osłony itd, nie muszą być przygwożdżone czy wystraszone. Można tą opcje wyłączyć, żeby stał tam gdzie stały.

8) Update, nie ma rang narazie żadnych widocznych w MP, widzimy tlyko nick przeciwnika i