Wpis z mikrobloga

Mirki, gdyby ktoś szukał kawalerki w Warszawie za nieduże pieniądze to mam coś fajnego.

Mała kawalerka bo tylko 17m2 ale ma wiele zalet. Lokalizacja: Stara ochota, filtry, Łęczycka. Cena 1000zł plus prąd 100-300zł. Chętnych odsyłam do ogłoszenia

https://www.gumtree.pl/a-mieszkania-i-domy-do-wynajecia/ochota/mala-acz-ladna-i-dobrze-zagospdarowana-kawalerka-do-wynajecia-+-bardzo-tanio-1100+1300zl/1001950420560910508146509

#warszawa #mieszkanie
  • 23
  • Odpowiedz
@grigoryi: fajne, jakbym szukał teraz mieszkania to bym brał, o ile dałoby się dogadać jakoś abonament na parkowanie.
Lubię małe przestrzenie, lepiej mi niż w rozległych mieszkaniach

EDIT: O, nawet w ogłoszeniu jest możliwość czasowego meldunku, jakoś pominąłem wcześniej
  • Odpowiedz
@BajerOp: @kicjow: @Piguua: @ArekJ: Cóż, taki jest rynek cen i co zrobisz. Zresztą w tej lokalizacji świeże mieszkanie zwykle kosztuje parę stów więcej. A co do metrażu - zależy od człowieka. Ja lubię minimalizm i zajebiście mi się mieszkało.
  • Odpowiedz
@kicjow: mieszkając z kimś i tak rzadko przebywa się w częściach wspólnych, przynajmniej ja tak mam. Jedyny duży minus to brak pralki, ale są pralnie, więc da się przeżyć. Chociaż pranie wychodzi wtedy drożej... No i trochę też piekarnik, ale ja np. miałem taki okres w życiu, że przez pół roku nic nie gotowałem bo miałem taki młyn, więc i bez tego da się żyć ;) Myślę, że zainteresowanie będzie, sam
  • Odpowiedz
@ArekJ: z podejściem "da się żyć" to i w lepiance się da :D wg mnie centrum Warszawy i brak pralki oraz piekarnika w mieszkaniu jest mega lipą. A widzisz, np. ja ze wspóllokatorami często przesiadujemy razem :) no ale już nie narzekam bo takie komentarze pokazują, że na pewno ktoś się znajdzie :>
  • Odpowiedz
wszędzie załatwisz bez problemu abonament mieszkanca


@BajerOp: niby tak, ale czasem masz właściciela mieszkania, który jak się dowie to panika i proszę się wyprowadzić, bo boją się że z meldunkiem nie wyrzucą Cię potem z mieszkania, prawa nie znają itd.
Także imho to plus, że właściciel normalny. :)
  • Odpowiedz
@maur: jak masz umowę, to nawet nie musisz właścicielowi mówić, że się meldujesz na pobyt tymczasowy i to wystarcza, meldunek kosztuje 17 PLN a parking 30 wtedy na rok
  • Odpowiedz