Wpis z mikrobloga

Ja p------e, żenadłem tym waszym #wykopgate Trzeba mieć nieźle n------e w głowie, żeby bawić się w stalkowanie dziewczyn z wykopu. Potem wykopki płaczą jakie to c-----e życie mają, a jedyny kontakt z jakąkolwiek osobą płci przeciwnej mają poprzez trzepanie sobie do wystalkowanych zdjęć nieznanych im osobiście ludzi. Jesteście j------i zwierzętami i osobnikami gorszymi od gimbusów z Karaczana, a to już coś

#oswiadczenie #takaprawda
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jesteście j------i zwierzętami i osobnikami gorszymi od gimbusów z Karaczana


@realbs: przecież ludzie z karaczana maja też tutaj swoje konta właśnie żeby o---------ć jakieś akcje.

bawić się w stalkowanie dziewczyn z wykopu


Jak ktoś pakuje swoje dane czy zdjęcia w internet to trzeba być mocno infantylnym żeby wierzyć iż ktoś do tego nie dotrze była afera zbożowa i jak krew w piach dla atencji i paru plusów ludzie dalej traktują
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Sa sobie winne? Bo wypisywaly jakieś głupoty na portalu stworzonym do wypisywania głupot i wrzucania śmiesznych obrazków? To jest po prostu straszne co piszesz. Niektórzy powinni mieć odcięty internet bo za bardzo nim żyją i się denerwują że ktoś pisze głupoty w internecie.
Nie jestem idiotą a jestem anonimowy na wykopie.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: To tłumaczenie jest po prostu żenujące. Porównujesz wykop do Facebooka. Oba portale są społecznościowe, fakt, ale to jedyne co je łączy, bo mają kompletnie inne zastosowania. Z twojego tłumaczenia wychodzi na to, że jeśli ktoś nie chce by użytkownicy internetu go widzieli, to w ogóle nie powinien żadnych stron odwiedzać. Istnieje pewna granica, i coś takiego jak "przyzwoitość". Jeśli dla Was normalne jest "karanie" kogokolwiek, poprzez udostępnienie jego danych
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Porównałeś twierdząc, że wrzucenie zdjecia na fb = rozsprzestrzenie jej w sieci to normalność.

Jasne, że w 2017 roku nie ma anonimowości w sieci, ale ja nie o tym tutaj pisze. Chodzi mi o zachowanie osob udostępniających te zdjęcia na wykopie. Nie można ich gownianego zachowania usprawiedliwiać tym, że nie ma w sieci anonimowości. Przypominam, że chodzi mi o zachowanie stalkujacych mireczkow, a nie o rzekomy ból d--y różowych
  • Odpowiedz
@realbs: Niektórzy ludzie sprzedają swoją prywatność za atencję i plusy i spoko, ich prawo. Głupie jest tylko to, że potem podnosi się lament o "naruszeniu prywatności". Jakiej niby prywatności - ona już utonęła w morzu plusów i atencji i wtedy było wszystko cacy, a teraz jest ryk xD
  • Odpowiedz
@realbs typowe. Karanie ofiary i mówienie że dobrze jej tak sama tego chciała! Przecież miała konto na fb i ig xD no keksimus makismus. Jak wykop może jeszcze niżej upaść?
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: czytałem, ale to taki redpillowy bełkot, że nie warto się do niego odnosić... Masz zwyczajnie zachwiane standardy: piętnujesz nieszkodliwe działania a działania na granicy łamania prawa traktujesz jak walkę z negatywnym zjawiskiem
  • Odpowiedz