Wpis z mikrobloga

@tusiatko: :PP W sobotę sobie usiadłam i pomyślałam, ze zaraz matura z matmy, więc otworzyłam arkusz z 2010. 3 razy się upewnialam, czy to nie jest jakiś test gimnazjalny, mimo, że sama nie jestem jakimś orłem matematycznym i pisze tylko podstawkę :P
@Cineczeq: to nie dla mnie było. Mówiłam koleżance że D, ale powiedziała że chce porządnego wytłumaczenia, więc zostaliście mi tylko Wy. Na stronie nie było odpowiedzi.

Tak btw jestem już rok po maturze :P
@monochromatyczna:

to nie dla mnie było. Mówiłam koleżance że D, ale powiedziała że chce porządnego wytłumaczenia, więc zostaliście mi tylko Wy. Na stronie nie było odpowiedzi.


Tak btw jestem już rok po maturze :P

tak, tak, jasne, jasne, tłumacz sie teraz :P
@monochromatyczna: Tu są dwie Informatyki, na wydziale Matematyki i Informatyki oraz na wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej. Twój wujek skończył pewnie tę pierwszą, bo moja jeszcze 2-3 lata temu miała dopisek "Stosowana". Swoją drogą z nazwy kierunku dopisek zniknął, a z nazwy wydziału już nie. I tak oto mamy wydział Informatyki Stosowanej bez kierunku Informatyka Stosowana :]
@szczepqs: wow, niezły kwas. U mnie coś koło tego (nie to samo) było na PW i na fizyce technicznej (kierunek) praktycznie fizyki nie ma, sama matematyka, trochę komputerowania i kuniec, nawet pogadać nie można było z prowadzącymi :|