Wpis z mikrobloga

kupiłem kilka dni temu #rolki , nawet pochwaliłem się tym na mirko. Wczoraj zrobiłem moze z 5km i mnie lekko otarły na lewej stopie kilka cm pod kostką w lini prostej. Mam płaskostopie, więc mozliwe, ze to tez przez to. Ale dzisiaj wyszedlem sobie pojeździć i #!$%@? no nie mołem przeżyć po 2km tak mnie bolały stopy ze myslalem, ze sciagne te rolki i pojde w skarpetach. Zachodzę do domu, patrze a tu takie ogromne rany... Macie jakieś sposoby na tego typu otarcia? Co robić aby się nie pojawiały. Dodam, ze rolki to nei zadne super profesjonalne, tu macie link do aukcji na której je kupiłem. Nie są twarde w środku, poza tym wczoraj mialem tylko lekkie otarcie na jednej stopie, a dziś na drugiej i to po chwili jazdy.
  • 12
@viktorPL
@damroka17
Potwierdzam. Też miałem taki problem, że czasami mnie obcierało, szczególnie jak jeździłem po mieście - kostka i nierówności. Ważne, żeby skarpeta jak najlepiej przylegała do stopy. Inaczej, właśnie przy różnych nierównościach będzie się ona w środku lekko ruszać i bąbel gotowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@budus2 nie ma potrzeby na pierwsze rolki kupować jakieś mega super zajebiscie profesjonalne. Chcę się nauczyć jeździć i jeździć dla przyjemności a nie startować w zawodach kto ma droższe. Chińskie gowno ale jak się odepchne to jadę i tyle potrzebuje póki co.

@Eta_Psc dziś spróbuję z bandażem i z tą wata o której pisali wyżej. Wczoraj miałem właśnie gruba skarpete, ale noga mogła się w niej przemieszczać