Wpis z mikrobloga

#rakieta #zegarki #watchboners (?)
Witajcie Mirki!
W moje ręce wpadł zegarek Rakieta. Niestety nie wiem, co to za model(znalazłem go w szafie ojca, a tata ma go od dziadka).
Na deklu są cyfry 777742. Na bransolecie dwa napisy: nerż(нерж) i zim(зим). Szkło wypukłe(sferyczne). Tarcza w kolorze kremowym, na środku napis Raketa, na dole, między wskazówką 6, rozpięty napis MADE IN USSR. Wskazówki w formie kreseczek(niestety nie wiem jak to się nazywa profesjonalnie). Zdjęcia w komentarzach
  • 12
@headhunter13: A wiesz może co oznaczają te cyfry na deklu, albo przynajmniej gdzie szukać objasnienia? Znalazłem te oznaczenia, ale dla Omegi, nie dla Rakety.
Chciałbym go sprezentować tacie na urodziny-ma 14 kwietnia, ale raczej się do tego terminu nie wyrobię. Wyślę fotki jak skończę ten mały remont-myślę żeby dać skórzany jasnobeżowy pasek i zmienić szkło, co Ty na to?
@headhunter13 Wyczyściłem go sobie ;zapłaciłem za to 20 zloty, ale efekt jest świetny. Natomiast nie da się w nim wymienić szkiełka;musiałoby być oryginalne. Zegarmistrz polecił mi nie wymieniać bransolety.