Wpis z mikrobloga

3 lata w tym kraju i wciąż nie mogę pojąć zamiłowania Anglików do tych pieprzonych dywanów.
Ja rozumiem sypialnia, salon-ok, nawet schody, chociaz odkurzanie tego to zło.
Ale kuchnia? ŁAZIENKA!? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#uk #anglia #dywany
  • 14
  • Odpowiedz
@Dewss: Lepiej napisz o oknach, których nie można otworzyć, a jak już się da, to nie sposób przez to okno wyjść. Zamiłowanie do tego to jest dopiero tragedia umysłowa.

Łazienka wyłożona grubym puchowym dywanem. Super pomysł bulwo!
  • Odpowiedz
@Dewss: bo tak sa wykanczane domy pod wynajem, najmniejszym kosztem, jak kupujesz dom mozesz wybrac czy chcesz plytki, panele czy wykladziny dywanowe. Kup swoje i bedziesz mial normalne podlogi.
  • Odpowiedz
@bluehead: nie do końca - owszem możesz wybrać ale angole i tak w 80% jebną dywan ;) to bardziej wynika z ich upodobania bo:

- kumpel ostatnio kupił dom (brytol) i psioczył, że eee panele .. dywan bym położył
- aktualnie mieszkam w wynajmowanym miekszaniu nówce zakupionym przez landlordów dla córki. Laska wyjechała na rok do Australii więc wbiliśmy tam jako lokatorzy w celu "dopilnowania aby mieszkanie było czyste itd". Zgadnij
  • Odpowiedz
@Zian: to na szczęście mnie ominęło wszedzie oprócz salonu Hah. Fuck logic, bo kuchnia też na dole tak, jak salon, ale w kuchni już okna normalnie się otwierają. Na piętrze to samo
@bluehead: taki jest plan na ten rok. Takie panele i płytki jebnę, że głowa mała
@sorek: podejrzewam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@vertoo: to jest prawda! Znajomi Anglicy mieszkający zarówno w starym jak
  • Odpowiedz
@Dewss: Developerzy kupuja duzy naklad i cena za metr jest bardzo konkurencyjna w porownaniu ze sklepem. Taki pro tip, ze warto zamowic od razu u developera wykonczenie pod klucz.
  • Odpowiedz
@Dewss: dywanu jeszcze nie spotkalem w lazience ale panele na podlodze to tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) przykrywaly plytki. Ponoc w Polsce mamy wyzszy standard wykonczenia mieszkan.
  • Odpowiedz
@Dewss: Jako ze jezdze i ogladam ostatnio domy z nowej developerki, i sam widze ze rozne firmy maja rozne standardy wykonania i zagospodarowania przestrzeni (bo przymierzam sie wlasnie do zmiany domu na nowy) to nie obrazil bym sie na pare detali chocby na privie. Moze dzieki temu nie wpakuje sie w jakies gowno.
  • Odpowiedz