Wpis z mikrobloga

@jakdojade: takich apek jest milion, które nie są drogie, a wersja poprzednia najbardziej mi pasowała. ale dam znać. nie wiedziałem, że tu siedzicie :3
  • Odpowiedz
@jakdojade: Brakuje tego podsumowania "czas podróży", dojście do celu łącznie z podróżą. Owszem, mogę sobie policzyć ten czas, ale wystarczyło tylko spojrzeć, która trasa jest najkrótsza. Czy będą wprowadzone te zakładki "Odjazdy" i "Rozkład"?
Poprzednia wersja była o wiele bardziej czytelna i intuicyjna. Teraz jest więcej "klikania".
inomoe - @jakdojade: Brakuje tego podsumowania "czas podróży", dojście do celu łączni...

źródło: comment_VC5p3ipugw5DIfRmnc97jplkn3aG3hIn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Na Firefox mam pustą, białą stronę (na zakładce tylko ikona jakdojade). Na chromie, nawet jak wchodzę nawet z miastem podanym w adresie to otwiera się mapa z wyborem miasta, ale nie da się w nic kliknąć, tak jakby to był obrazek. Jak wchodzę przez wersję mobilną, to działa ok. Jutro spróbuję sprawdzić z wyłączonym ghostery i ublockiem (ten drugi mam tylko na Firefox)
  • Odpowiedz
@dog_meat: spróbuj wejść przez główną jakdojade.pl z wyłączonymi apkami blokującymi reklamy i wtedy wybrać miasto przez kliknięcie w okrąg. Jeśli dalej będą problemy podeślij szczegóły na kontakt@jakdojade.pl, poradzimy.
  • Odpowiedz
@jakdojade: Mam jedną mała uwagę - ikony oznaczające "tempo" połączenia mogłyby mieć tooltipa po najechaniu kursora (i idąc za ciosem, pozostałe ikony oznaczające rodzaje środków transportu). Nowy użytkownik może się zastanawiać co właściwie oznacza medytacja w zbiorkomie :)
  • Odpowiedz