Wpis z mikrobloga

@Chilli_Heatwave: @SunnO: @quarox: @ciastko00: @drazekorsarz: za 1 razem nie zdałam bardziej ze stresu, wiec sie nie liczy (rondo), za drugim razem z kreteńskiego powodu, jechałam dwukierunkowa ulica z zaparkowanymi autami po obu stronach wiec miejsce było tylko zeby jeden przejechał, jade jade i widzę ze gościu sie zatrzymuje przed tym rzędem aut żebym wyjechała a egzaminatorka mnie oblała bo nie zjechałam i nie puściłam gościa bo miał
dwukierunkowa ulica z zaparkowanymi autami po obu stronach wiec miejsce było tylko zeby jeden przejechał,


@potocko: ja tu wlasnie za 1 razem zrobilem blad, podobna ulica, auta wszedzie, mowi "skrec w prawo" to ja majac w glowie ze jechalem niby jedno kierunkowa zjechalem na ten pas do wjezdzenia dla drugiej strony :) nie prosto i zatrzymac sie na srodku ulicy :)
@Chilli_Heatwave: no u mnie problem był taki ze jechałam i tak moja strona, miejsca po drugiej było na motor a gościu zbliżał sie do tego rzędu jak w nim juz byłam, wiec co@mialam zrobić, wycofać? Bzdura jak byk