Wpis z mikrobloga

1078784 - 60 = 1078724

W sobotę wybraliśmy się z @poco-mifejsbuk na wycieczkę w nowe tereny. Padło na rewiry na północ od #rzeszow. Wystartowaliśmy z Nienadówki (w większych wsiach są duże parkingi przy kościołach #protip). Trasa ułożona tak, aby:
- był sam asfalt
- ...ale omijając główne drogi (krajowe i wojewódzkie też)
- dołożyć cegiełki do #zaliczgmine
W związku z drugim punktem nie byłam pewna co do jakości nawierzchni, ale byliśmy miło zaskoczeni #picrel. Ukształtowanie terenu - pofalowane (upierdliwy podjazd do wsi #zalesie zrekompensował dłuuugi zjazd w Trzebosi ()).
Oczywiście jak to ostatnio bywa - wiało dość mocno, ale stwierdziliśmy, że w nowym miejscu nie jest to takie upierdliwe ( )


Polecam! ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rowerowyrownik
faramka - 1078784 - 60 = 1078724

W sobotę wybraliśmy się z @poco-mifejsbuk na wyci...

źródło: comment_lNVemwsqdwdgsq7Q3aRzsdbfeDytKgGP.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
skoro to koło nienadówki to trzeba dalej w strone sokołowa jechać


@94pk217: @ufoludek-zkosmosu: nie jechaliśmy w stronę Sokołowa - obczajcie mapkę na Stravie.
Skąd jesteście?

trzeba już jechać do nienadówki tą ruchliwą ulicą

Zastanawiam się, co kieruje ludźmi, którzy jeżdżą rowerem DK19 :)

Dziś mnie samochód potrącił

Współczuję :( Czy to stało się na jakiejś głównej drodze? Nie wiem, co to discord, to napisz też tu.
  • Odpowiedz
@faramka Jechałem ścieżką rowerową na Powstańców Warszawy, wyjechałem na "pasy" ( wyznaczone dla rowerów ) kobieta chciała skręcić w prawo na główną drogę gdy już miała czysto to ruszyła a ja niefortunnie znalazłem się na jej torze jazdy. Najwidoczniej patrzyła jedynie na jezdnię nie zwracając uwagi na chodnik i przylegałą do niej ścieżkę rowerową.
  • Odpowiedz