Wpis z mikrobloga

Zostały już tylko godziny dzielące nas przed rozpoczęciem chyba największego, a przynajmniej najbardziej znanego (tak sądze) festiwalu piw kraftowych w Polsce. Mowa oczywiście o Warszawskim Festiwalu Piwa w skrócie WFP. Swój udział na festiwalu potwierdziły ikony polskiego kratu chociażby Browar Artezan, Pinta, AleBrowar, @BrowarPERUN, Piwne podziemie i wiele innych, z zagranicznych to Evil Twin, De Molen, Omnipollo i inni. Pełna lista tutaj

Oczywiście jak co pół roku ja, @piter232 i @gorush nie możemy przegapić takiej okazji i tym razem również się zjawimy na festiwalu. Piter i Gorush będą już od czwartku, ja niestety zaczynam od Piątku z samego rana kiedy to festiwal będzie się otwierał czyli od 12:00 oczywiście reszta grupy również będzie mi towarzyszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rok temu i pół roku temu byliśmy chyba po 10-12h na festiwalu, ale odkąd zacząłem chodzić na siłkę widzę, że szybciej mnie bierze więc pewnie szaleć jakoś nie będę, chociaż kogo ja chce oszukać :D

Więc jeżeli ktoś chce się z nami napić, porozmawiać o kraftach i nie tylko to zapraszamy od Piątku, co do czwartku to piszcie do wymienionych wyżej mirków na PW.

Nie wiem czy jest sens podawać jakąś godzine spotkania itp, niech każdy przyjdzie o odpowiadającej jemu godzinie, będziemy się łapać na PW. Powerbanka wezmę co by kontakt się nie urwał.

Wejściówka kosztuje 10zł, piwa 0.3l około 6-8zł, 0.5l chyba około 10-12zł, oczywiście sztosy typu samiec alfa czy inne będą swoje kosztować. Zapomniałem dodać najważniejsze czyli lokalizacja. Stadion Legii, ul. Łazienkowska 3 trybuna VIP. Bilety będą do kupienia w kasach klubu

To co z kim się widzimy w piątek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopiwowarszawa #warszawa #craftbeer #pijzwykopem
polik95 - Zostały już tylko godziny dzielące nas przed rozpoczęciem chyba największeg...

źródło: comment_XaZMzCv6NPXXOJ3WVoSjt2ZbY9aNxJ7h.jpg

Pobierz
  • 83