Wpis z mikrobloga

Ale miałem mireczki akcję wczoraj. Po spotkaniu rodzinnym wracamy z #rozowypasek do domu po 20, ja już zadowolony, że za chwilę wyjdę sobie na browarka do znajomych, a #rozowegopaska zostawię w chałupie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wchodzimy do dużego pokoju, a ta mi mówi, że woda #!$%@? z gniazdka (ʘʘ), kur#!@ jak z filmu Barei #heheszki.
Zdezo wyłapałem niesamowite, biegam po sąsiadach z góry, nikomu nic nie zalało, a u mnie woda strumyczkiem już popierdziela, tynki zamoknięte, farba odpada ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Dzwonim więc do spółdzielni po dyżurnego, wpada gość 30 minut później, i szuka , każde zawory pozakręcał, woda/ CO, nic, woda leci, już pełna miska :D . Idzie więc klatke obok, szuka... nie ma gościa chyba z godzinę.
Cały spocony przychodzi i oznajmia, że znalazł ( ͡° ͜ʖ ͡°) , klatka obok, mieszkanie środkowe, piętro wyżej, #rozowemu coś szumiało w łazience za kaflami, ale miała ##!$%@? .... okazało się, że rura pęknięta, woda #!$%@? za ścianą, wnika do płyt stropowych, i sobie płynie 20 metrów dalej dziurą w płytach, #!$%@? każdemu niżej z sufitu i kończy się wodospadem u mnie (ʘʘ).
Ja to git w pokoju, ale gościu obok miał kaskadę z kasetonów hahahahaaha.

Tera tylko wzywać ubezpieczyciela i będzie ( ͜͡ʖ ͡€) hajsik.

PS
Już nie wspomnę, że ##!$%@? myła się o 4,40 w nocy i znowu wode odkręciła... a mnie napierdziela na łeb gdy śpię...
Pobierz ApacerPL - Ale miałem mireczki akcję wczoraj. Po spotkaniu rodzinnym wracamy z #rozow...
źródło: comment_etpZLK39OZ6DupYSP0aaWsZTHbmyIjbG.jpg
  • 3
@ApacerPL: zwyczajnie prąd Ci płynie, ale uważaj, żeby nie zalało tarczy hamulcowych przy żarówce, bo wtedy #!$%@? strzeli projektor i zamkniesz kino w piwnicy, a wtedy już tylko czekają was halucynacje z głodu. I ogólnie wskaż gdzie na ostatnim zdjęciu jest północ, bo się idzie pogubić.