Wpis z mikrobloga

Analiza techniczna kursu Bitcoin BTC/USD - 2 kwiecień 2017

Bitcoin znowu daje nam nadzieje na wzrosty. W tej chwili znajdujemy się na oporze, którego przebicie otworzy nam drogę do kolejnego ważnego oporu - okolice 1220. Na wykresie poniżej zostały one zaznaczone czarnym i niebieskim prostokątem. Wyjście ceny powyżej niebieskiego prostokąta daje wysoki potencjał na dotarcie ceny w okolice 1260-1300..

#bitcoin #btc
Pobierz jpktraders - Analiza techniczna kursu Bitcoin BTC/USD - 2 kwiecień 2017
 
Bitcoin z...
źródło: comment_PpfnCVflFxv1RBONwoxG0tBRYABvrgzK.jpg
  • 12
@jpktraders: W skrócie: Jak będzie tu to daje to tu, jak nie będzie to tu, to nie będzie wogóle.

Analiza techniczna bitcoin ... śmieszni jesteście ludziki od analizy BTC. Wystarczy, że większy Chińczyk pierdnie i się nie pozbieracie z tymi kreskami. To nie giełda i obrót aukcjami spółek kontrolowanymi przez przepisy.
@S_Rybka: Przeciez analiza techniczna przedstawia odbicie psychologii graczy. Jezeli szukasz informacji na temat analizy technicznej na krypto to jest od tego forum.bitcoin.pl . Moze sie myle lub i nie ale @jpktraders robi analizy oraz komentuje to co sie dzialo na krypto a nie daje sygnaly ( ͡º ͜ʖ͡º)
@LimonBrothers: A rozumiesz pewien fakt, że całe Twoje odbicie psychologii pójdzie się dymać jak jeden z drugim chińczykiem wstanie i stwierdzi, że wyprowadza swoje btc z giełdy ?

A wyobraź sobie sytuacje, że okazuje się, że BTC stworzył Chiński rząd w porozumieniu z Amerykańskim i obaj trzymają łapę nad tym. Jak stwierdzą, że dość zabawy i wyjdą z 90% btc z giełd to się osracie wszyscy. Co jeszcze powiesz, że wiesz
@S_Rybka: Kompletnie nie ma to dla mnie znaczenia, at z odpowiednim mm mnie chroni przed duzymi spadkami depo. Wszystko widac na wykresie. Dodam do tego ze poruszam sie na malych interwalach i nie trzymam pozycji po kilka tygodni czy lat tym bardziej nie interesuje mnie filozofia podciagnieta pod nocnik Chinczyka.