Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirki w tą piękną 12 rocznicę śmierci naszego ukochanego lidera JP2 (Gloria Maryja Dziewica).

Do rzeczy, zaadaptowałem plan wyjścia z totalnego #!$%@?, mam dopiero (lub też "aż") 18 lat. Klasyczny scenariusz - suchoklates, prawik itp. Wszystko przez mojego ojca, który jest zjebem i bezrobotnym pomimo wyższego wykształcenia i wielu lat doświadczenia(właściwie z jego historii życia mogłoby wynikać, że to taki typowy wykopek 50+, lokalne przegrywy pewnie skończą jak mój stary jak nic ze sobą nie zrobią). W mojej okolicy jest już persona non grata i to on zrobił ze mnie spierdoksa, niczego nie nauczył, chociaż jego rodzina była normalna i nauczyła go wszystkiego.

Jedyne dwie rzeczy które wydają mi się nieosiągalne to nauka jazdy na nartach od zera w takim wieku, nauka pływania, także od zera oraz nauka grania w sporty drużynowe. Ojciec nigdy mnie nigdzie nie zabierał, pomimo, że dobrze jeździ na nartach, miał #!$%@? na moje wychowanie, a ja z głębokiego wstydu jego odrażającą, bezrobotną osobą nie miałem kontaktu z rówieśnikami i wstydziłem się chodzić na basen, zresztą rówieśników pływać nauczyła rodzina we wczesnym wieku co jest przecierz normalne, ale nie u mnie. Gry drużynowe też #!$%@?, jestem w nie fatalny przez lata #!$%@? i wyizolowania, teraz nikt nie chce ze mną grać a ja sam się ich nawet boję bo są pretekstem to śmiania się z przegrywa.

A więć pytanie - czy w wieku 18 - 22 lat można od zera nauczyć się grać w gry drużynowe, pływać i jeździć na nartach? Bez tego nigdy nie będe w pełni czuł, że wyszedłem ze #!$%@? i skończę jak Elliot Rodger. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #tfwnog ♯tfwnobf #depresja #stulejacontent ♯gownowpis #feels #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam mirki w tą piękną 12 rocznicę...

źródło: comment_iY57BtxJfDNCzK3G4MGnBNtWSz0U7xoA.jpg

Pobierz

Jest możliwe?

  • Jeszcze jak 73.3% (44)
  • NIE 26.7% (16)

Oddanych głosów: 60

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: nauczyć się możesz wszystkiego, tylko trochę trudniej niż jak byłeś mały. Ale jeśli nie interesuje cię żeby być w tym jakimś dobrym tylko po prostu żeby być na poziomie przeciętnego rówieśnika to jak będziesz chciał to z palcem w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co to znaczy 'nauczyć grać w gry drużynowe'?
Chcesz nagle umieć grać dobrze w siatkówkę, koszykówkę, nożną, hokej, ręczną, rugby, sepak takraw i wszystkie inne istniejące gry świata? Po #!$%@?? Gry drużynowe polegają na grze z innymi bez znaczenia czy umiesz czy nie, na olimpiadę chcesz się wybrać?

miał #!$%@? na moje wychowanie, a ja z głębokiego wstydu jego odrażającą, bezrobotną osobą nie miałem kontaktu z rówieśnikami i wstydziłem się chodzić na
  • Odpowiedz
"w wieku 18 - 22 lat można od zera nauczyć się grać w gry drużynowe, pływać i jeździć na nartach?"
nie, ujeb dobie nogi kuźwa i nie będziesz miał dylematów
ja pierdzielę, przecież wiadomo, że można, po cholerę zadajesz takie pytania?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dokładnie, po co ci umiejętność w gry zespołowe ? Naoglądałeś się jakiś High school musical gdzie wygrywy uprawiają sport i gadają ze słodkimi małolatami. Zdradzę ci, że ja ostatni raz kopałem piłkę osiem lat temu. Dziś nawet się boję i bo jestem pewien, że gimbus by mnie ograł xD ale mam to gdzieś bo do bycia wygrywem jest to nie potrzebne. Masz 18 lat, podrośniesz to zmienisz myślenie. Liczy
  • Odpowiedz
@Linuksiarz1: Ale on pisze, że nie chodził na basen, bo się wstydził:

ja z głębokiego wstydu jego odrażającą, bezrobotną osobą nie miałem kontaktu z rówieśnikami i wstydziłem się chodzić na basen


Nie, no, to musi być zarzutka ;)
  • Odpowiedz