Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tekst pewnie jak z Bravo, ale nie wiem gdzie indziej mógłbym zasięgnąć rady.

Poznałem jakiś czas temu dziewczynę, która wydawała się dość nieśmiała co sama z resztą przyznała. Fajnie się z nią rozmawia ale zazwyczaj to ja muszę inicjować kontakt. W czasie jednej z rozmów zaczęła odpisywać inaczej, jakoś bardziej opryskliwie, więc stwierdziłem że nie będę na siłę próbował i odpuściłem. Po paru dniach ciszy z mojej strony odezwała się, więc chyba jednak chciała utrzymać tę znajomość.

Mówiła że nigdy nie miała chłopaka, czasami narzeka że jest nudną osobą i pewnie by mnie zanudziła na śmierć. Według mnie jest całkiem ciekawa, ale nie mam zamiaru w nieskończoność zaczynać rozmów, bo nie mam pojęcia czy odpisuje z grzeczności czy faktycznie ma na to ochotę. To jakaś #logikarozowychpaskow czy może po prostu normalne że jak się pogada z kimś raz na tydzień to będzie dla niego wystarczająco?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 5
Doświadczona: Jakby nie chciała z Tobą gadać to by nie odpisywała. Niestety nieśmiałości nie zmienisz ale możesz być pewien, że jesteś dla niej ważny i chce żebyś do niej pisał, czasem wystarczy zwykła zaczepka o byle co żeby ona przejęła temat... nieśmiałe lubią pewnych siebie facetów, wiem coś o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Asterling
OP: @maledicta: do związku długa droga, po prostu wydaje mi się że na początku znajomości tematów i ochoty do rozmowy powinno być mnóstwo, a w tym przypadku nie wiem na ile to nieśmiałość a na ile zwykłe olewanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Doświadczona: gdybym widział więcej jej inicjatywy to nie byłoby pytania. A granica między męczącym dziwakiem a facetem z którym chce się gadać może
@AnonimoweMirkoWyznania: dziwka naczytała się Greya więc irytacja, że nie przyleciałeś jeszcze helikopterem by ją kupić, bo jej się należy:) olej. Albo licz się z kiłą złapaną po gościu, który "bardziej się starał, bo nie domyśliłeś się by kupić kwiaty"\byłeś za dobry i się znudziłeś.
najgorsze dziwki drzemią w sziewicach