Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@montrey
@MacSta posiadam jeszcze takie dodatki jak pług od spodu i oslone na lancuch ale akurat mialem zdemontowane do czyszczenia :) wtedy prezentuje sie jeszcze ciekawiej. Faktycznie udalo mi sie nabyc bardzo zadbany egzemplarz (ori przebieg 37k km).
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@luki- kompletnie nic nie bylo jezdzone przed kursem. Kurs w tamtym roku pod koniec sezonu, w styczniu kupilem go jako moje pierwsze pierwsze moto i dzis debiutancka jazda. Czesc osob jako wade wskazuje wage, ale nie czuje roznicy w stosunku do xj6 z kursu i egzaminu.
  • Odpowiedz
@mor3nko mam takiego tylko czarnego juz po kilku modach.. piękne moto. Jego wada o której wspomniałeś jest dla mnie aututem, to ze jest cięższy sprawia że stabilnej prowadzi się go w zakręcie :)

Będziesz coś w nim zmienial? Pługi są spoko, zarzuc zdjęciem jak wygląda w pełnym ubraniu. Ja niestety pługu nie zamontuje bo wydech się kończy pod silnikiem ;d
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@JanuszChamie dzisiaj jego masa rowniez byla dla mnie plusem, na podkarpaciu tak wialo ze na czyms innym zwialo by mnie z drogi. Jeszcze nie planowalem zadnych zmian, wszystko co konieczne jest zrobione, moze kiedys jakis inny wydech. Jutro wrzuce fote w pelnym wyposazeniu :)
  • Odpowiedz
@mor3nko no u mnie się zaczęło od wydechu. . A to przelot, a to dysze i tak się to jakoś kręci. . Jeśli byś coś kiedyś robił wrzuć gazniki z gsxr 750.. pasują idealnie a będziesz zaskoczony osiągami :)
  • Odpowiedz