Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #niewiasty

Co wami kieruje różowe paski? Dlaczego czasem nagle rezygnujecie z seksu?
Ostatnio po piwku kumplowi zebrało się na wyznania.
Wszystko szło dobrze z dziewczyną i nagle jej się odwidziało, przed trzecią bazą. Pozostali znajomi zaczęli się dzielić i wychodzi na to, że wszscy mieliśmy podobne doświadczenia na różnych etapach ;) Pomimo licznych sukcesów raz na jakiś czas zupełnie niezrozumiałem zachowanie się trafia.
Po albo cisza albo wiadomość "Ale ja byłam głupia, że Cię nie zaliczyłam".

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 4
  • Odpowiedz
PustaKrowa: Bo to jednak obleśne, że jakiś obcy fiflak ktoś tam pcha. Ja chce seksów z kimś kto mnie kocha i ja kocham jego a nie jakieś zabawy prymitywów, którzy nie maja serca i chcą tylko zaliczać - to jest obleśność.
Poza tym jak widać chwalicie sie kogo zaliczyliście - gdzie tu zaufanie ? Jaką korzyść ma kobieta z kontaktów z kimś niepowaznym kto jeszcze będzie rozpowiadał? Są różne urządzenia nie
  • Odpowiedz
Kociak: Najpierw pytania "Czemu nie dajecie dupy?"; a potem przypinanie łatki "dziwki" czy "łatwej", po tym jak dowiadujecie się, że dziewczyna spała z względnie dużą liczbą kolesi. Zdecydujcie się - chcecie sypiać z dziewczynami i traktować wszystkich na równi, czy brać sobie same dziewice i cnotki!

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz