Wpis z mikrobloga

@Moslaten: ja mam 2000 ponad godzin w tej grze i kilkanascie tysiecy dodajac cod aw i cod4. Jak dobiera mi mg1 czy mg2 majace po 250 godzin ktore moze i umieja strzelac ale robia tak nieprzewidywalne rzeczy ze nie idzie grac, albo teammate z kwadratowym movementem i drugi co range dostal bo team mu mecze ugrywal a sam nic nie umie...

Gram czasem na orly i z teamem i dobrym info
@pieczywowewiadrze: uwierz ze to pikus, ostatnio zniknela mi ranga i wbilo mi mg2 az dziwne, bo mecz kerowany ewidentnie przez mnie (majac wczesniej orla). I w ciagu 4-5 meczy wrocilam do dmg, a teraz to juz z gorki powrot na orla ;)
@MaIutkiCzlowiek: @pieczywowewiadrze: @olgierd420: @Skibil: @Roxi5017: bo mm to rakowisko, jeszcze o tym nie wiecie? miałem supreme i wiele razy #!$%@? awans na globala #!$%@?ł mi obvious cheater albo w moim teamie banda #!$%@? ruskich albo turków.. dałem sobie spokój i gram faceita.. po pierwsze tam niema remisu, 128 tickrate, kosy - wybieranie stron, żaden ruski nie #!$%@? Ci bana skacząc Ci przed awp kiedy strzelasz czy wchodząc
@Roxi5017: jak baletnica jest #!$%@? to mówi, że buty złe.. Prawda jest taka, że ludzie z rakiem nie mogą grać nigdzie.. jeżeli jesteś w stanie zmutować wszystkich do okoła i grać samemu to wyjdziesz wyżej, gdzie jest lepszy poziom.. ja mam level 5 na faceicie i gra się już spoko, praktycznie co mecz 25+ fragów więć dla mnie jeszcze easy ale potem 6+ poziom jest już fajnie
@Trusky92 ale czy mi zle? przeciez mowie ze na mmie idzie grac tylko trzeba wspolpracowac, dawac info itd, a faceit to tylko z fullem. Pisze tylko swoja opinie na ten temat, ktorej nie potrafisz uznac ;)
@Roxi5017: Nie no ja rozumiem, ja twierdzę tak samo, że wszystko idzie grać.. ruskie jak ruskie jest to naród skończonych debili dla których zainstalowanie ts3 i dawanie info tylko w angielsku jest za trudne, ale ja często się z ruskimi dogaduje i idzie wygrać.. matchmaking śmierdzi dlatego , że są #!$%@? serwery, brak nożówki i remisy... na faceicie trochę spokojniej bo wiara tak nie spina o rangę tam jak w mmach
@Roxi5017: plecy robić też dobrze, ale umiejętnie.. jak ja się oddzielam od teamu to robię hałaś jak najdłużej granatami na drugim bsie, żeby spowolnić rotację i dać czas.. potem przez respa cofam i patrzę plecy... powiem Ci coś szczerze.. gorzej mi się gra z zadumanymi polaczkami niż ruskimi.. o ile ruskich nie wyzywasz i zniesiesz ich #!$%@? to jest lux.. myślę generalnie , że to nie nacja, a wiek stanowi o
@Trusky92 Wiem co to plecy, lurkowanie itd Tylko tutaj typek ewidentnie trolowal, non stop z ta paka odwalal, raz mu sie udalo ugrac, drugi raz juz nie i runda przegrana. Ktos sie stara a jeden ma to gdzies. Jak ktos triluje to robie swoje i tyle, czasem sie "nawroca" i zaczynaja normalnie grac jak widza ze rundy wpadaja.
@pieczywowewiadrze: Ale po co ja mialbym z Toba grac?
Dam Ci ciekawostke. Kolega @Moslaten ma pewne konto ktore mi uzyczyl i patrzac co wynikach mimo ze gram na 20% powaznie, biegam pol meczu z deaglem itd. wyniki majac DMG, bardziej zblizaja tam LE niz MGE. Grajac moze na 20%?
I o czym to wg. Ciebie swiadczy?
@pieczywowewiadrze: Po reedicie stwierdzam ze z nudow zagram 1 mecz zaraz i ocienie. Zobaczymy :D
Tylko nie obiecuje ze bede te gre kerowal za Ciebie mistrzu. Dostosuje sie poziomem.
btw - wychodziloby ze skoro LE latwiejsze od MG, to GE to juz kompletnie ez jak #!$%@? ;)
A jakies TOP teamy to sie sklada od tak ;)