Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem dlaczego @arvinTalvanen wrzuca zdjęcia z #wykopparty czy #wykoppiwo na swoją stronę.
Ja tam bym nie chciał, żeby moja morda była tam zamieszczona bez mojej wyraźnej zgody. Podejrzewam, że większość uczestników też by nie chciała, ale on z uporem maniaka wrzuca tam zdjęcia obcych ludzi... w sumie nawet nie wiem po co? Żeby pokazać imprezy, na których nie był? Jaki cel on chce osiągnąć?

Sam na wykopiwa nie chodzę - odstrasza mnie wizja tego, że moje zdjęcia będą potem pływać w internecie.
(w sumie nie mam jakichś kontrowersyjnych wpisów, ale nie podoba mi się to, że są na tych zdjęciach kartki z nickami - ktoś "z ulicy" mógłby poznać nazwę mojego konta: a ludzie nie ma co oszukiwać są #!$%@?: lubisz inną partię polityczną - problem, lubisz colę czy pepsi - problem, napiszesz cokolwiek kontrowersyjnego - problem)

A może ta cała strona to takie materiały masturbacyjne dla stulejarzy, którzy się cieszą, że jakaś dziewczyna przyszła na imprezę?
Administracja jak zwykle ma to w dupie, ale powinna interweniować i tą stronę zdjąć - bo to rozpowszechnianie wizerunku bez zgody.

A najgorsze jest to, że pewnie nawet nie można napisać słów krytyki "z oficjalnego" konta bo będzie efekt Streisand i banda dzieciaków zacznie wrzucać twoje zdjęcie "na złość", czyli osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego.

Ludzie z tagów:
#krakowskiewykopparty #wykoppiworzeszow #warszawskiewykopparty #wykopiwowarszawa #wykopiwobialystok #piwowpoznaniu #piwowopolu
powtarzam, jakiś człowiek publikuje wasze zdjęcia (z waszymi nickami) na swojej stronie bez waszej zgody.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłeś na wykopparty w Gdańsk w 2013/2014?
Na stornie którą opisujesz są zdjęcia też z tych imprez. Jako organizator tych dwóch mogę Ci powiedzieć że każdy kto na nich był automatycznie, zgodnie z regulaminem wyrażał zgodę na publikację w ramach promocji, a także miał później możliwość anulowania tej zgody. Zgodnie z polskim prawem, nadal taką możliwość posiada.
Nie wiem co robili organizatorzy innych wykopparty ze zgodami. Jednakże, opisujesz sprawę jakby
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiem tak: jesteś strasznie zakompleksiony. Ja nie przypominam modela (cóż za eufemizm!), a mimo to moja morda gdzieś tam wiele razy się przewija. I nie płaczę. Generalnie brak CI odwagi i jaj, żeby wyjść do ludzi poznanych w internecie. Niestety, taka jest tendencja, że teraz łatwiej jest poznać kogoś w sieci, niż na żywo. Strach (tak, wiem, pewnie się nie boisz, uważasz po prostu, że to "nie dla Ciebie") jest
  • Odpowiedz
@harry-potter: Zbyt uprościłeś to, co napisałem. Miałem na myśli obecność na fotach grupowych, gdzie jest co najmniej kilkanaście osób. Poza tym, jakby OP był na takiej imprezie to by wiedział, że każdy uczestnik jest pytany, czy chce być widoczny na wypuszczanych fotach i oficjalna pula zdjęć jest mocno przefiltrowana.
  • Odpowiedz
@harry-potter: OP napisał:

Sam na wykopiwa nie chodzę - odstrasza mnie wizja tego, że moje zdjęcia będą potem pływać w internecie.


Na wykopiwach nikt nie robi zdjeć innych ludzi, co najwyżej listę obecności. Zdarzały się przypadki wrzucania pojecynczych zdjęć bez uzgodnień, ale takie osoby było mocno "gnojone". Dlatego więc napisałem, że na wyjście brakuje OPowi jaj, bo to tylko słaba wymówka.

Na wykopparty powstaje sporo zdjęć, ale jak pisałem - jest
  • Odpowiedz
Sam na wykopiwa nie chodzę - odstrasza mnie wizja tego, że moje zdjęcia będą potem pływać w internecie.


@AnonimoweMirkoWyznania: a ja chodzę na 90% organizowanych w Gdańsku. Szukaj mojej mordy w internecie z tego wydarzenia. Czas start ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PijanyTygrys: Właśnie to mnie #!$%@? w różnych imprezach, warsztatach itp. - zawsze #!$%@? muszą być fotki w internecie albo na fejsbuku. Bo jak zdjęć nie było to znaczy że impreza się nie odbyła.

Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz