Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem dlaczego @arvinTalvanen wrzuca zdjęcia z #wykopparty czy #wykoppiwo na swoją stronę.
Ja tam bym nie chciał, żeby moja morda była tam zamieszczona bez mojej wyraźnej zgody. Podejrzewam, że większość uczestników też by nie chciała, ale on z uporem maniaka wrzuca tam zdjęcia obcych ludzi... w sumie nawet nie wiem po co? Żeby pokazać imprezy, na których nie był? Jaki cel on chce osiągnąć?

Sam na wykopiwa nie chodzę - odstrasza mnie wizja tego, że moje zdjęcia będą potem pływać w internecie.
(w sumie nie mam jakichś kontrowersyjnych wpisów, ale nie podoba mi się to, że są na tych zdjęciach kartki z nickami - ktoś "z ulicy" mógłby poznać nazwę mojego konta: a ludzie nie ma co oszukiwać są #!$%@?: lubisz inną partię polityczną - problem, lubisz colę czy pepsi - problem, napiszesz cokolwiek kontrowersyjnego - problem)

A może ta cała strona to takie materiały masturbacyjne dla stulejarzy, którzy się cieszą, że jakaś dziewczyna przyszła na imprezę?
Administracja jak zwykle ma to w dupie, ale powinna interweniować i tą stronę zdjąć - bo to rozpowszechnianie wizerunku bez zgody.

A najgorsze jest to, że pewnie nawet nie można napisać słów krytyki "z oficjalnego" konta bo będzie efekt Streisand i banda dzieciaków zacznie wrzucać twoje zdjęcie "na złość", czyli osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego.

Ludzie z tagów:
#krakowskiewykopparty #wykoppiworzeszow #warszawskiewykopparty #wykopiwowarszawa #wykopiwobialystok #piwowpoznaniu #piwowopolu
powtarzam, jakiś człowiek publikuje wasze zdjęcia (z waszymi nickami) na swojej stronie bez waszej zgody.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 25
  • Odpowiedz