Wpis z mikrobloga

Ma ktoś internet radiowy z airmax.pl? Warto się w to pakować? W internecie są różne opinie, firma ewidentnie uprawia marketing na forach (średnio im to wychodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)), ale z drugiej strony mam do wyboru to albo orange 10 Mb po kablu który działa dosyć słabo (airmax oferuje prędkości rzędu 100 Mb). Ktoś coś wie, najlepiej z Jeleniej Góry?
#internet #komputery #jeleniagora
  • 18
  • Odpowiedz
@marusz: Niby tak, ale infrastruktura u mnie jest stara i nie zapowiada się żeby mieli ją modernizować. Czasem mam 10Mb a czasem ledwo się strony ładują, dlatego radiówka kusi.
  • Odpowiedz
@DarthJarJar: spoko, to poczekaj chwilę, pogadamy przez okno ;) W każdym razie masz rację, może być tam problem. Niemniej, masz dzisiaj Orange, prawda? A zadzwoń proszę do Netii i zapytaj się, ile by Ci mogli na tym samym kablu zaproponować. Bo dzisiaj, z tego co kojarzę, nie ma już opłat za utrzymanie łącza. Więc jest szansa, że za 49 zł będziesz miał normalniejszego neta.
  • Odpowiedz
@marusz: Na stronie internetowej pokazują, że niedostępne. Chyba jestem skazany na orange (swoją drogą, w orange chcą dodatkowo 30 zł za utrzymanie łącza jak się nie ma stacjonarnego ( ͡° ʖ̯ ͡°))
  • Odpowiedz
@DarthJarJar: pamiętaj, że jeśli będziesz dogadywał szczegóły przez telefon, to masz podkreślać wartości minimalne. Nie tylko z Netią a z każdym operatorem. Przykład: jak wysoki będę miał download? - Proszę Pana, tyle, ile pozwoli infrastruktura, bo nasze możliwości są nieograniczone, nawet teraz dajemy Panu prędkość do 50mbit, etc. Wtedy wymuszasz na gościu, aby dał Ci słowo, że będą robić wszystko, aby prędkość nie zeszła poniżej 20mbit. Ciśnij go na ile starczy
  • Odpowiedz
Śmiało bierz Airmax, masz darmowy okres testowy, nic nie podpisujesz a masz dwa tygodnie ultraszybkiego internetu za free. W ostatnim roku wokół Jeleniej podłączyłem bardzo wiele firm do tej sieci, moi klienci bardzo sobie chwalą Airmax za stabilność i niskie ceny, po pierwszym przedłużeniu umowy masz szansę na spory rabat. Poczytaj sobie więcej na portalu poświęconym operatorom internetowym: Operatorzy Net
  • Odpowiedz
Dramat i naciągacze, klienta mają gdzieś. W okresie testowym wszystko super, prędkość idealna. Po podpisaniu umowy dzieją się cuda mam prędkość nawet 1/0.05Mb/s. Obsługa klienta to jakaś kpina - u nich wszystko jest ok, wina oczywiście po stronie klienta. UWAGA! Na reklamacje nigdy nie otrzymacie odpowiedzi pisemnej, jedynie telefoniczną. Na maila również nie odpisują, na stronie nie nr telefonu gdzie można 24h - to też fikcja nie liczcie na odpowiedź. Generalnie nie
  • Odpowiedz
Dzisiaj aktywacja klienta do Airmax, duża firma Wrocław okolice węzła A4 Bielany, technologia 802.11 AD, wynik ze Speeedomatu 900/900 Mb SPEEDTEST proste podłączenie, klient zadowolony. Co ważne otrzymał łącze 48 godzin po zamówieniu go. Chciałbym, żeby ta było z prądem, gazem albo wodociągową rurą ;).
  • Odpowiedz
Nie słuchajcie tych podstawionych nicków. Na początku w okresie testowym i przez pierwsze tygodnie jest w miarę ok. Potem dramat - po obejrzeniu Netflixa, HBOGo transfer obcinają do 1Mbita. Po kontakcie z infolinią i złożeniu reklamacji nic się nie dzieje. Zablokowali moje dwa numery - nie mogę się z nich dodzwonić na infolinię. Cieszę się, że za miesiac kończy mi się umowa...
  • Odpowiedz
Nie jestem żadnym podstawionym nickiem, gdzie prócz Airmax dostaniesz 300 Mb bez limitu z negocjowalną umową? Nikt nie da takich warunków. Sam korzystam od kilkunastu lat z internetu Airmax, dobry i stabilny internet. Przerwy praktycznie się nie zdarzają, nie pamietam kiedy była jakakolwiek. Ceny są lepsze niż u większych operatorów i umowa jest w pełni negocjowalna. Co ważne dla dzieci nie ma efektu wieczoru, predkosc dostępna jest całą dobę, nie ma wieczornych
  • Odpowiedz
Co jakiś czas przeglądam co różni dostawcy internetu w okolicy mojej wiochy, przepraszam mniejszej miejscowości ( ͡° ͜ʖ ͡°) mają do zaoferowania i jak do tej pory nie znalazłem lepszego neta, niż ten od Airmax. Internet jest szybki (sprawdzałem prędkość na test), wiadomo, mógłby być jeszcze szybszy, ale tak to można powiedzieć o wszystkim :P Co najważniejsze to działa praktycznie bezawaryjnie. Ogólnie jest ok, na pewno lepiej,
  • Odpowiedz