Wpis z mikrobloga

@Sadorus: ja miałem na Fordonie łącznie przez 8 lat w pakiecie z TV (ale od 3 już nie mam bo blok nie podłączony). Zero problemów, choć drożej niż w lokalnym Gawexie. Przez 8 lat może ze dwie krótkie przerwy w działaniu netu. Przez wiele lat bili Gawex na głowę jakością usług czy ofertą TV, ale teraz chyba nie ma już takiej różnicy. No i jakimś tam problemem zawsze był okres wypowiedzenia,
@Sadorus: Jakbyś chciał kupić, to mogę Ci zrobić promocję. Wyprowadzamy się z mieszkania, na nowym nie ma. Potrzebuję na kogoś zrobić cesję, bo kara jest dość spora za zerwanie umowy. Obecny abonament to Horizon z jakimś pakietem HD i net 100Mbps, kosztuje to bodaj ~100zł, mogę dopłacić tak, żeby wyszło Cię 50. Umowa jest do września, jeżeli dobrze pamiętam.

Więcej szczegółów na PW, jeżeli jesteś zainteresowany, w domu sprawdzę też dokładnie
@500xa4: Emmm... idziecie do UPC i mówicie, że chcecie w nowym mieszkaniu, oni mówią, że niestety nie mogą wam tam dostarczyć i powinni anulować z ich winy, kiedyś tak to działało... No i tak anulowali bez okresu wypowiedzenia u mnie kablówkę bo mieli problem z założeniem.
@Artrix: tak jak @rtg_ napisał. Płać i płacz, nas to nie obchodzi. Byliśmy w dwóch różnych punktach i dzwoniliśmy do BOKu, wszędzie to samo - odwal się pan od nas - chcesz zerwać, to płać.