Wpis z mikrobloga

Zainspirowany pyskusją na Fb rzucam pytanie. Skierowane WYŁĄCZNIE do różowych pasków. Wszelkie wypowiedzi niebieskich będę kasował. NIe chodzi mi o dyskusję. Chodzi mi wyłącznie o krótką odpowiedź na pytanie:
„Jak najprawdopodobniej zareagowałabyś, gdyby na przystanku autobusowym, na którym jesteś, nieznajomy facet z usmiechem powiedział Ci, że masz ładne oczy?” Proszę o szczere wypowiedzi, a nie śmieszkowanie.
Podkreślam jeszcze raz: pytanie wyłącznie do różowych pasków!
#rozowepaski #podrywajzwykopem
  • 8
@OSH1980 pewnie bym się popluła z wrażenia, bo jestem typem wstydnisi ;) wydaje mi się, że w lepszym tonie byłoby przedstawienie się i zaproszenie na kawę. Miałam kiedyś taką sytuację, że podbiegł do mnie koleś, przedstawił się najpierw mojej mamie (akurat byłyśmy razem na zakupach) a potem mnie i zadał takie właśnie pytanie. Podziękowałam grzecznie, bo byłam zajęta, ale pogratulowałam odwagi za tak niezwykłą jak na tę czasy, próbę zapoznania.
@OSH1980 zapytalabym czy serio tak uważa i podziekowalabym za komplement : ) (To znaczy, jeżeli by się nie zataczal, nie był zulem, albo nie wyglądałaby jakby chciał mi je wydlubac). No i gdybym byla wolna i spodobalby mi sie to pewnie pociagnelabym jakoś rozmowę