Wpis z mikrobloga

Mirki, pomocy. Dostałem pismo z urzędu celnego i chcę im wysłać potrzebne dokumenty. Problem mam w tym, że zamówienie zostało wysłane dwiema przesyłkami i nie mam jak sprawdzić, w której przesyłce jest który produkt, czyli nie mam jak sprawdzić co jest w przesyłce, którą zatrzymali celnicy. Podobny problem mam z potwierdzeniem przelewu - płatność była od razu za oba produkty, więc nie mam jak im wysłać potwierdzenia zapłaty na kwotę za jeden z produktów.

Co robić? #aliexpress
  • 10
@Lemonardo: chyba najprościej napisać im, że zamówienie zostało podzielone na dwie przesyłki i podać oba nr trackingowe i do tego potwierdzenie płatności. niestety opłaty policzą od całości zamówienia. Tylko koniecznie im zaznacz, że płatność jest za dwie przesyłki, żebyś póxniej nie musiał płacić za drugą przesyłkę.
Echhh, #!$%@?, odpowiedzieli mi żebym czekał na drugą paczkę i wtedy zapłacił VAT za obie (,) Nauczka na przyszłość - składać osobne zamówienie na każdy produkt.
@Lemonardo: na razie nikt nie pisał, że Warszawa chce dodatkowych dokumentów, to że jest w Polsce to nie znaczy, że ma certyfikat i na pewno będzie problem z instrukcją po polsku