Wpis z mikrobloga

Powiem ostatecznie tak. Jeśli ktoś chce grać (nawet niewiele) - niech kupi konsolę, usprawni PC - niech nie liczy na Liquidsky. Ktoś może stwierdzi - hehe, przecież za friko jest jak oglądasz reklamy - tylko tracisz czas na te reklamy, a grubi muricanie mają w dupie ciebie (nawet jak płacisz).

Przez miesiąc aktualizowali serwery(!!), jakby w Polsce jakiś hosting odwalił taki cyrk, zostałby chyba rozpierdzielony. Oczywiście dalej działa usługa fatalnie jakby ktoś pytał.

Stwierdzam, że zbieram na kartę graficzną. Mało gram (by nie powiedzieć - bardzo mało), ale w ten cyrk lepiej nie iść. W międzyczasie potestuję własne "granie w chmurze" i chociaż jest to nieopłacalne na dłuższą metę (Polska, fuck yeah), to może ktoś będzie miał dostęp do fervi bety ... za miliard lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#graniewchmurze #liquidsky
  • 11
@fervi: to zawsze był tylko projekt. Ciekawy ale tylko projekt. Nie wiem co się #!$%@? ostatnio w internecie ale koszty utrzymania serwerów rosną a ich wydajność spada. Jeżeli to nie zostanie jakoś znormalizowane to nie liczyłbym na wygodne granie w chmurze. Chyba że zrobią jakieś p2p
@TymRazemNieBedeBordo: W teorii mogłoby to przynosić zysk.
Nie działa idealnie, bo kurczaki zamiast sprawdzić oprogramowanie i szybko robić aktualizacje (np. co tydzień jeden datacenter) to masowo robią. Dodatkowo chyba części do wszystkich datacenterów nie przyszły.

P2P tutaj nic nie da. Dobra jakość jest potrzebna (usług) i być może cięcie kosztów na np. używanych kompach czy coś.

Dodatkowo ich chyba IBM sponsoruje to już w ogóle xd

No i jak masz kasę
@Vincenzo: Bo chyba jeszcze reklam nie ma. Ping nie wiem, bo mi nie wyświetla się nigdzie (albo nie widzę), a znajdywanie serwera z najmniejszym pingiem u mnie nie działa [ten etap] i plik musiałem pobrać od kolegi). Natomiast sam ping na oko jest bardzo dobry, natomiast sam LS chodzi w 15 klatkach i grać się nie da.
@fervi: czyli jeszcze bardziej to popsuli? Pamiętam jak grałem w GTA V z Twojego konta i sam prolog był bardzo płynny, dopiero potem doszło spore opóźnienie i myślałem, że to jakoś poprawią :(
No nic, nadal chcę to sprawdzić więc pozostaje czekać na opcje z reklamami, bo narazie to jest kupowanie kota w w worku.