Wpis z mikrobloga

#ibuygou @Ibuygou

Może ktoś miał taką sytuacje, ewentualnie czy Ibuygou umie pomóc.

Zamówiłem w piątek czy czwartek telefon (redmi 4 pro), w niedziele się skapnąłem, że w sumie nie wiem na jaki on adres idzie (zamieszkania czy zameldowania). Napisałem ticket, w poniedziałek odpisał ktoś ze sklepu, że oni wysyłają tylko na adres z paypala. Potem sprawdziłem zamówienie dokładnie (nie wiedziałem, że można wejść w szczegóły XD) i tam jest adres zamieszkania (na którym mi zależy), ale na paypalu faktycznie jest zameldowania (#!$%@?, 300km ode mnie). Zaproponowali mi zwrot kasy, żebym sobie zamówił od nowa, ale zamówienia nie anulowali, kasy nigdzie nie ma.

Gdzie to przyjdzie? Zamawiał ktoś na inny adres niż ten na paypalu?
  • 25
@Dine: Takie pytanie z innej beczki (zamierzam zamówić z Ibuygou dokładnie taki sam telefon). Zamówiłeś podpinając kartę pod PayPal? Jakim kursem Ci przeliczyło? Nie taniej wychodzi bezpośrednio z karty?
Zamówiłeś podpinając kartę pod PayPal? Jakim kursem Ci przeliczyło? Nie taniej wychodzi bezpośrednio z karty?


@Skyler: po podpięciu karty pod PP możesz wybrać kto ma się zająć przewalutowaniem
@Andczej: I jak jest lepiej? Boje się, że bank może dokonać podwójnego przewalutowania i wyjdzie jeszcze gorzej niż z PP. A tam jest strasznie niekorzystny (4.10)
@Dine:
sprawa prosta i nie wiem czemu Ci nie znana
adresy nie pasują = paczka nie nadana
w tej chwili dwie opcje masz do wyboru
kijowe miejsce odbioru
albo zwrot na paypal siana

@Ibuygou: Cudowna odpowiedź, teraz rozumiem, że jutro czy tam dziś powinni zlecić wpłatę na moje konto paypal i jeszcze ze 1-2 dni muszę poczekać na wpłatę?
@Skyler: a jaki kurs w Aliorze?
Ja kiedyś sprawdzałem najtańsze wymienianie waluty on-line, znalazłem internetowykantor.pl , zostałem na dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°) (szczególnie jak się jest w programie punktowym, to najlepiej bo bez spreadu.)
@mormegil: 3,94, więc o 3grosze drożej, ale w Aliorze dostajesz jeszcze kartę kredytową w danej walucie z możliwością płacenia PayPass, a nie wiem czy w w tym internetowym kantorze też tak jest.