Wpis z mikrobloga

elo mirki mój ziomek sprzedaje samochód od paru miesięcy i generalnie trafiają mu się nieźli agenci jeśli chodzi o chętnych do zakupu, wbrew pozorom #januszemotoryzacji to nie jest tylko grupa typowo polska. Wczoraj jednak trafił na faceta, który generalnie był bardzo chętny wziąć auto, cena mu pasowała, chwalił utrzymanie auta etc (mój ziomek trochę jebnięty na tym punkcie) No i przyszła kwestia jazdy próbnej. Kolega mówi, że auto nie jest ubezpieczone i trochę średnio jeśli ten nie ma ubezpieczenia na siebie. Kupujący jednak mówi, że ma faceta w warsztacie, który ma specjalne ubezpieczenie dla mechaników i poprosi go, żeby szybko dopisał wóz do listy to mogą się przejechać. Tu mojemu ziomkowi coś zaczęło nie pasować no ale dobra, przejechali się, wracają, stają pod domem, wysiadają, kolega idzie w stronę tego typa kiedy ten szybko wsiada i #!$%@? tym autem czaicie XDD A samochód nieubezpieczony, więc jak policja nie znajdzie to lipa

Także, jakby ktoś przyuważył samochód to proszę o info.
Auto skradziono w okolicach Parkhead/Tollcross srebrnego forda focusa (charakterystyczne zmienione felgi od Volvo, imitacje drewna, zmienione gałki i radio w środku) w #glasgow chociaż teraz może być już wszędzie
Blacha SP55 JEO, pewnie zmieniona / #!$%@?

#uk #szkocja #wykopefekt #skradziono #kradziez #kradno
  • 4
  • Odpowiedz
@chapak: gone with wind. Niestety ma to miejsce jak sie sprzedaje prywatnie. Auto warte £1000 i poszlo sie #!$%@?. Od tradera mniejszy piniondz by dostal ale by dostal. A tak ani kasy ani auta...
  • Odpowiedz