Wpis z mikrobloga

#4konserwy #islam #neuropa #syria #europa

Mirki, napisałem książkę o zmianach w globalnym porządku, terroryzmie, syrii, iraku etc. To rzeczowe opracowanie, przykłady, ilustracje, źródła. Język przystępny, chciałem poskładać w całość przeróżne zjawiska i wydarzenia ostatnich lat, opisać, wskazać źródła i zagrożenia, tak by nawet laik mógł zrozumieć co się dzieje. Więcej na stronie http://globalnagra.pl i zastanawiam się, czy wykopki miałyby ochotę na małe promo? Dam wykop, X egzemplarzy za darmochę (ebook jest płatny) dla wykopujących i plusiarzy, cowynato? #globalnagra
FDM33 - #4konserwy #islam #neuropa #syria #europa 

Mirki, napisałem książkę o zmia...

źródło: comment_O76MzHsCO71WQ4DdpLku415Bq8POV7sY.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Pan_Krolik starałem się być obiektywny ale rozumiem o co chodzi w pytaniu - tam nie ma wiele o gospodarce w sensie wykładni takiej czy innej teori ekonomicznej. Mówię o gospodarce w kontekście kryzysu gospodarczego z 2008 roku (bez zagłębiania się w przyczyny, bo to nie o tym) oraz jego skutków społecznych i następstw politycznych.
  • Odpowiedz
@FDM33: Jest w ogole popyt w Polsce na takie opracowanie? Mam na mysli masowego odbiorce. Jaki jest naklad? No i podstawowe pytanie czy znasz arabski i czy byles w Syrii/Iraku, jakies wywiady przeprowadzane z lokalnymi liderami ird.? :P
  • Odpowiedz
@tebezoo: przeciwnie, przywołuje artykuły od frondy, po gw, jest rzepa, tvp info, tvn24, defence24, gazeta prawna, są też spiegel, wsj, itp itd. Także staram się szeroko i różnorodne.
  • Odpowiedz