Wpis z mikrobloga

Często można usłyszeć że jeden obraz wyraża więcej niż 1000 słów. Na zdjęciu poniżej mamy najlepszy tego przykład, nawet za wiele nie musiałem szukać, wręcz to zdjęcie "samo" do mnie trafiło - jest to zdjęcie z ostatniego "incydentu" jak zostało to określone przez jedną ze stacji telewizyjnych(ale nie chodzi tu teraz o to) zdjęcie świetnie pokazuje jaka jest różnica miedzy nami a nowo przybyłymi osobami. Fotografia przewijała się kilkukrotnie przez twitera z tagami #londonattack lub #londonhasfallen i Wielka Brytania jest kolejnym krajem który bardzo dosadnie poznał się na nowych przybyszach. Europo Quo Vadis?

#zamach #londyn #wielkabrytania #terroryzm #swiat #wydarzenia #spoleczenstwo
bi-tek - Często można usłyszeć że jeden obraz wyraża więcej niż 1000 słów. Na zdjęciu...

źródło: comment_gxPACEFTMjAZ3P6WXZcqOiv990hIUL3M.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Na zdjęciu poniżej mamy najlepszy tego przykład, nawet za wiele nie musiałem szukać, wręcz to zdjęcie "samo" do mnie trafiło - jest to zdjęcie z ostatniego "incydentu" jak zostało to określone przez jedną ze stacji telewizyjnych(ale nie chodzi tu teraz o to) zdjęcie świetnie pokazuje jaka jest różnica miedzy nami a nowo przybyłymi osobami


@bi-tek: Tak jest! Wyrzucić ich z Europy! Oh, wait...
zioom - > Na zdjęciu poniżej mamy najlepszy tego przykład, nawet za wiele nie musiałe...

źródło: comment_cXx3iZehVT7ZuwFGFFWhTUjt1utqwRA3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bi-tek: zobaczyłeś zdjęcie i domyśliłeś sobie do niego historię lub uwierzyłeś w tę którą wymyślił ktoś inny. Bardzo mądrzę. Ja bym tu zapytał dokąd zmierza myślenie u ludzi.
  • Odpowiedz